Переваги такого вибору все частіше схвалюють навіть ті батьки, які колись змушували дітей закінчити усі 11 класів. Все тому, що студенти коледжу навчаються за найкращими сучасними матеріалами та вчаться брати на себе відповідальність, зазначає 24 Канал.

Дивіться також Як дорослому вступнику стати студентом омріяного вишу: дієвий лайфхак до НМТ

Головне – обрати фах до душі та правильний заклад освіти, аби нецікаві програми та перевантаження предметами не відбили бажання будувати успішну кар’єру.

На сьогодні все більше школярів не лише керуються покликом серця, а й слухають голос розуму. Вони усвідомлюють, що варто обирати не просто професію, яка подобається, а таку, яка матиме попит на ринку праці ще багато років. Як обрати такий фах з-поміж інших і не помилитися із закладом освіти, розповідаємо у матеріалі.

Чому варто обрати дистанційний коледж

У час наш час чимало закладів освіти перевели навчання у дистанційний формат. Це дозволило учням та студентам отримувати нові знання у безпечному середовищі й навіть з-за кордону. Однак мінусом такого формату стало те, що він базується на класичних методиках, які підходять далеко не всім.

Тому краще одразу обирати коледж, який заснували як дистанційний заклад освіти. Відтак, вийде здобувати освіту у комфортному середовищі, навчатися за сучасними програмами та відвідувати лекції фахових викладачів.

Усі ці переваги й навіть більше можна знайти у коледжі OPTIMA. Тим паче цей заклад освіти підготував чудову новину для вступників, а саме – відкрив спеціальності маркетинг і дизайн, які зараз є мегапопулярними на ринку праці.

Маркетинг і дизайн – професії високого попиту

Саме ці дві спеціальності на сьогодні розвиваються доволі стрімко, а також гарантують успіх і високі зарплати у майбутньому тим, хто обере цей професійний шлях. Вони стануть знахідкою для креативних учнів, які творчо підходять до розв’язання проблем та готові допомагати втілювати найрізноманітніші ідеї іншим.

У дистанційному коледжі OPTIMA студенти зможуть відвідувати унікальні лекції, які зацікавлять та допоможуть розібратися навіть у складних фахових темах. Вивчення сучасних технологій більше не буде викликом, адже з інноваційними освітніми матеріалами вдасться поринути у світ цікавої професії. Крім того, опановувати нові навички можна буде з будь-якого куточка світу.

Які ще сучасності спеціальності пропонують здобути у коледжі

OPTIMісти не лише здобувають сучасну та якісну освіту у сфері двох вищезгаданих напрямків, а й можуть опанувати інші потрібні на ринку праці професії. Зокрема:

  • комп’ютерні науки;
  • підприємництво та торгівля;
  • психологія.

Комп'ютерні науки. Популярність цього фаху не потребує додаткової реклами. Адже сучасний світ розвивається дедалі стрімкіше саме завдяки технологіям. Тому школярі поспішають здобути цю професію та отримувати хороший фах у майбутньому.

Підприємництво та торгівля. Якщо ж хочеться стати успішним бізнесменом, варто придивитися до цього фаху. Навичок підприємництва та фінансової грамотності навчатимуть найкращі, тож залишається лише старанно засвоювати нові знання на шляху до свого успіху.

Психологія. Цей фах на сьогодні також стає все популярнішим, зважаючи на непростий час в Україні. І не втрачатиме свого попиту у майбутньому. Окрім того, він здатний відчинити двері у різні сфери сучасного життя без прив’язки до одного напрямку.

Не варто гаяти часу, адже ступінь фахового молодшого бакалавра можна почати здобувати дистанційно у коледжі OPTIMA просто зараз! Для безкоштовної консультації варто лиш зателефонувати за номером: +380676233355.