Тож конкуренція за місце в омріяному виші цього літа буде доволі серйозною. Тим паче, що боротимуться вступники не лише за місце на факультетах в обраних ЗВО, а й за гранти на навчання, які держава видаватиме за успішне складання мультитесту. Легковажити підготовкою не треба, адже навіть пів бала може стати вирішальним у цьому процесі, зазначає 24 Канал.

До теми НМТ уже близько: як легко та безоплатно перевірити свою готовність до тесту

Зокрема, варто добре готуватися до тестування дорослим, які цього року вирішили здобути вищу освіту. Адже чимало тем треба освіжити у пам'яті та морально підготуватися до оцінювання знань. Як це зробити найефективніше, розповідаємо у матеріалі.

Як дорослому готуватися до НМТ

Якщо людина закінчила школу не у 2024 році, але вирішила знову сісти за студентську парту, таким абітурієнтам обов'язково потрібно скласти НМТ. Тестування містить оцінювання знань з чотирьох предметів: трьох обов'язкових та одного – за вибором. При цьому результати мультитесту будуть потрібні навіть тим, хто мріє здобувати творчий або спортивний фах.

Тож готуватися треба відповідально. І хоча часу до старту мультитесту залишається не так багато, ще є шанс "накачати" свої мозкові м'язи до необхідного рівня. Головне – обрати правильний шлях підготовки.

1. Самостійна підготовка

До тестування можна готуватися самостійно. Це зекономить гроші і дасть змогу підлаштувати час під свої потреби. Але такий шлях вимагатиме значної мотивації та дисципліни. При цьому доведеться добре проаналізувати свій рівень знань та прогалини і самостійно визначити, які теми треба "підтягнути".

Самостійний аналіз знань не завжди є ефективним, адже визначити прогалини інколи дуже складно. Тож такий спосіб підготовки до НМТ є досить ризикованим.

2. Підготовка в групі

Якщо ж в абітурієнта недостатньо мотивації і він не може ефективно налагодити свій графік підготовки до НМТ, краще це робити у групах. Тут можна знайти однодумців, разом з якими буде морально легше налаштуватися на навчання та повторення чи вивчення нового матеріалу.

Однак слід розуміти, що у групах можуть не приділяти достатньо уваги кожному учню, тож людина все одно може зіткнутись з тим, що концентруватися на всіх своїх навчальних недоліках та «ліквідовувати» їх доведеться самостійно.

3. Заняття з репетитором

Дорослі вступники, які усвідомили, що їм потрібна допомога професіоналів, можуть звернутися до репетиторів. Викладачі сконцентрують увагу на потрібних темах та допоможуть зрозуміти і скоригувати навчальні прогалини.

Однак знайти потрібного фахівця на сьогодні не так легко, адже більшість вже займаються з іншими учасниками НМТ. Також варто пам'ятати, що готуватись потрібно до здачі аж чотирьох предметів, відповідно – потрібна допомога 4 репетиторів. А це може значно вдарити по бюджету.

4. Дистанційний курс підготовки з викладачами провідних вишів України

Без сумніву: для успішної здачі НМТ та вступу до омріяного вишу варто довірити свою підготовку професіоналам, які допомогли не одному вступникові отримати студентський квиток. Такі унікальні курси пропонують в Optima Academy.

Тут можна швидко опанувати знання з усіх обов'язкових предметів. Адже навчальні програми, які підготували викладачі провідних українських вишів, призначені для ефективної підготовки до НМТ.

Серед інших переваг дистанційного курсу Optima Academy:

  • доступ до високоякісної освіти в дистанційному форматі;
  • навчання, коли це зручно саме вступнику;
  • ідеальне поєднання теорії, практики та інтерактивних вправ для ефективного навчання;
  • моніторинг прогресу за допомогою тестувань протягом усього курсу, детальний аналіз помилок для виявлення та заповнення будь-яких прогалин у знаннях;
  • додаткові мінітести для закріплення знань та практичні завдання;
  • онлайн-консультації з найкращими викладачами провідних університетів України;
  • миттєве підключення до матеріалів курсу Optima Academy.

Отже, якщо прагнете отримати такий бажаний студентський квиток, не потрібно зволікати з підготовкою до НМТ. Реєструйтеся вже зараз і починайте готуватися до успішного складання тестування разом з професіоналами Optima Academy! За додатковою консультацією можна звернутися за телефоном: +380 (67) 121-76-26.