Тож загальна освіта може здатися їм нецікавою, адже підлітки прагнуть з головою поринути у світ науки, бізнесу та технологій. Аби не кидати навчання, юні таланти шукають можливість поєднати його з професійною реалізацією. Тож нерідко життєва дорога приводить їх на поріг коледжу, зазначає 24 Канал.

Дивіться також Діти з "Охматдиту" отримали унікальний шанс безкоштовно навчатись в "Оптімі"

Він є достойною альтернативою шкільній освіті в 10 – 11 класах. Адже можна не лише йти за загальною програмою, а й принагідно здобувати омріяний фах.

Найскладніше зазвичай – обрати справді хороший навчальний заклад, який гарантує якісну освіту у цей непростий час. Де знайти коледж мрії, розповідаємо у матеріалі.

Чому варто обрати дистанційне навчання у коледжі

Після подій 24 лютого 2022 року чимало коледжів в Україні перейшли на дистанційний формат задля безпеки студентів. Однак часто освіта, яку пропонують в цих навчальних закладах, базується на класичних методиках. Часто вона не лише не підходять студентам, але й гальмують їхній професійний розвиток.

Тому краще одразу обирати коледж, який заснували для дистанційного навчання. Тут вже подбали про правильно сформовані програми, логічно розсортували матеріали та підібрали викладацький склад, який враховує особливості такого формату.

В Україні всі ці переваги поєднав у собі унікальний коледж, який гарантує якісну освіту та цікаві методи навчання, – OPTIMA.

Чим унікальний коледж OPTIMA

Цей навчальний заклад може похизуватися не лише якісним та цікавим навчанням, а й унікальними методиками викладання. Дистанційний коледж OPTIMA розробив навчальні матеріали, які захоплюють з першого речення. Тож студентам не потрібно хвилюватися, що вони не зрозуміють складні теми, чи їм важко даватимуться природничі науки.

Запропоновані матеріали дають можливість легко розібратись навіть з найскладнішими фаховими предметами. Адже інформацію викладачі подають зрозуміло й у цікавому форматі. Кожна лекція продумана, насичена, інформативна, яскрава та має авторський дизайн.


Уроки в коледжі OPTIMA мають авторський дизайн / Скриншот з відео

І це не дивно, адже над їхньою розробкою працювала команда професіоналів: викладачі, методисти, дизайнери, аніматори. Студентам пропонують професійно відзнятий студійний запис занять.

Лекції OPTIMA розкриють секрети легенд карт у географії, цікаві факти зі світу рослин, про які дехто міг навіть не здогадуватися, та допоможуть легко запам’ятати ази фізики й хімії. А також переконають, чому філософія – один із найважливіших предметів, та яка інформація з історії є важливою для формування світогляду.

З OPTIMA усі необхідні знання стають доступними. Усе, що потрібно – зручний гаджет та безперебійний доступ до інтернету.

Актуальні спеціальності для успішного майбутнього, які пропонує коледж OPTIMA

Що важливо, OPTIMісти не лише навчаються за найкращими програмами, а й опановують ті професії, на які зараз спостерігається підвищений попит. У дистанційному коледжі OPTIMA можна обрати актуальні спеціальності на будь-який смак:

  • комп’ютерні науки;

  • підприємництво та торгівля;

  • психологія.


В OPTIMA студенти можуть зосередитись на напрямках, які імпонують найбільше / Скриншот з відео

Розглянемо детальніше кожну з них.

Комп'ютерні науки. Популярність цього фаху сьогодні не потребує доказів. І це не дивно, адже світ вже не уявляє свого функціонування без технологій. Тож студенти цієї спеціальності отримують не лише сучасні навички, а й подвійні шанси на успіх у професійному житті.

Підприємництво та торгівля. Цей напрям є не менш цікавим та популярним, адже “перетворює” талановитих студентів на успішних бізнесменів. Однак спочатку знайомить із різними видами економічної діяльності, дає можливість опанувати навички організації підприємництва та засвоїти фінансовий бік бізнесу й торгівлі.

Психологія. Зважаючи на нелегкий час у країні, ця професія не втрачатиме своєї популярності у майбутньому. Тож можна не лише опанувати прикладні знання, але й отримати навички, які допоможуть реалізуватися у різних сферах: від науки до медіа та політики.


Дистанційні заняття у коледжі OPTIMA розширюють світогляд студентів / Скриншот з відео

А для того, щоб мати змогу самотужки оцінити всі переваги дистанційного навчання та програми коледжу, слід скористатися безплатним демодоступом. Він дає унікальну можливість познайомитися з OPTIMістами та провідними методами викладання впродовж тижня. Таким чином шлях до успішного майбутнього можна почати просто зараз!