Однак не всі мають однаковий доступ до освіти. Є учні, які борються з недугою та перебувають на стаціонарному лікуванні. Такі діти потребують особливого піклування та допомоги з навчанням, зазначає 24 Канал.

До теми "Оптіма" – ключ до успішного майбутнього: школярі взяли участь в підприємницькому онлайн-таборі

Дуже важливо, аби діти не припиняли вчитися та спілкуватися з однолітками. Відтак найкращим варіантом для них є віддалена можливість навчання. І руку допомоги їм уже простягнула дистанційна школа "Оптіма". Як навчальний заклад рятує освіту маленьких пацієнтів "Охматдиту", розповідаємо у матеріалі.

"Оптіма" надала 100 стипендій на навчання пацієнтам "Охматдиту"

"Оптіма" стала не лише зразком якісного навчання, а й прикладом соціально-відповідального бізнесу та людей із великим серцем. У школі зазначають, що надихаються мужністю дітей-пацієнтів "Охматдиту". Тож разом із благодійним фондом "За майбутнє дітей" "Оптіма" взяла участь у "Охматдитіаді", аби підтримати маленьких пацієнтів лікарні та подарувати їм стипендії на навчання.

У рамках "Охматдитіади" діткам подарували стипендії на навчання / Фото "Оптіми"

15 лютого виконавчий директор фонду Юрій Балькін передав директору Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Володимиру Жовніру сертифікат на навчання 100 дітей-пацієнтів. Завдяки цьому діти зможуть здобувати якісну дистанційну освіту, перебуваючи на лікуванні в стаціонарі. А їхні щирі усмішки та бажання вчитися – найцінніша подяка благодійникам.

Сертифікат на навчання 100 дітей-пацієнтів вручили директору лікарні / Фото "Оптіми"

У чому переваги навчання в "Оптімі"

Що важливо, дітки не лише отримали можливість навчальної підтримки, а й зможуть самі обирати доступний для себе графік здобуття освіти. При цьому вони не залишаться сам на сам із тягарем навчальної програми: якщо чогось не розумітимуть, зможуть звернутися за допомогою до професійних наставників.

Також школярі, які зараз перебувають на стаціонарі, отримали й інші переваги навчання в "Оптімі":

  • доступ до якісних освітніх матеріалів, розроблених під особливості дистанційного навчання, які доступні 24/7;

  • інтерактивні уроки з іграми та анімацією, що допомагають ефективно засвоїти тему;

  • педагоги регулярно проводять тематичні вебінари та роз’яснюють складні теми тощо.

Школа надалі працює над покращенням доступу до якісної освіти

Сертифікати на навчання, до слова, вручили у межах дійсної стипендіальної програми фонду та "Оптіми". Вона охопила вже понад 1300 дітей, забезпечивши їм можливість здобувати необхідні знання з будь-якого місця.

"Оптіма" вдячна партнерам за невтомну підтримку та спільну роботу на благо дітей-пацієнтів! Школа працює над новими ініціативами для покращення доступу до якісної освіти,
– зазначають у навчальному закладі.

"Оптіма" подякувала партнерам за підтримку ініціативи / Фото "Оптіми"

Нагадаємо, що вже понад 15 000 родин в Україні та закордоном довірили навчальний шлях своїх дітей "Оптімі", яка завжди дбає, аби її учні могли здобувати гідну освіту, попри будь-які обставини.