Підлітки започатковують власні бізнеси, шукають рішення для подолання глобальних екологічних проблем та навіть конструюють дрони. І часто саме навички підприємництва допомагають їм не лише заробити згодом свій перший капітал, а й підтримувати Сили оборони, зазначає 24 Канал.

Читайте також "Оптіма" формує майбутнє освіти на міжнародному рівні разом з ICDE

Розвивати таланти, реалізовувати власні ідеї й бізнес-проєкти дитина може паралельно з навчанням. Саме так роблять учні "Оптіма" – дистанційної школи, яка вже стала синонімом якісної освіти та значних можливостей для українців. Тут школярі мають змогу не лише навчатись у закладі міжнародного рівня, але й додатково опанувати знання, які стануть у пригоді в майбутньому. Зокрема, важливою для обговорення є тема підприємництва.

Майбутнє підприємництва – у надійних руках школярів "Оптіми"!

Не залишатися сам на сам із викликами на старті та зробити перші кроки до підприємницької діяльності "Оптіма" допомагає разом із Junior Achievement Ukraine. Ця організація є частиною всесвітньої мережі й з 1919 року сприяє підготовці молоді до ринку праці та особистого розвитку в понад 120 країнах світу.

Взяти участь в унікальному безоплатному інтенсиві з підприємництва змогли 35 учнів. З 6 по 7 лютого вони працювали над спільними бізнес-ідеями в 9 новостворених командах. Що важливо, підлітки могли отримувати нові знання не виходячи з дому, адже працювали у форматі онлайн-табору.

У чому унікальність проєкту

Учасники проєкту не лише здобули теоретичні знання про цінність підприємництва та особливості ведення бізнесу, а й підготували власні креативні бізнес-ідеї та проаналізували їх. Ба більше, навчилися продумувати та презентувати свої ідеї, отримали фідбек від успішних підприємців, а також засвоїли основи конкуренції та продажів.

А впевнено торувати шлях в успішне майбутнє учням допомогла команда професійних наставників – Ілля Верхоляк, Віктор Скрипніков та Андрій Дзюбан. Саме вони пояснили учасникам проєкту ключові бізнес-процеси та сприяли важливому кроку школярів до старту в підприємництві.

ОПТИМісти завжди отримують максимум від нашої школи та розвивають навички, актуальні в сучасному світі. Днями діти послухали виступи спікерів Макса Рутковського та Іллі Верхоляка й надихнулися їхнім реальним досвідом. Тож майбутнє підприємництва – у надійних руках школярів "Оптіми"!
– розповідають представники дистанційної школи.

Перші нагороди на шляху до успіху

Підлітки також змогли відчути дух реального підприємницького змагання, адже ще й стали учасниками конкурсу на найкращу бізнес-ідею. При цьому вразили журі своїми проєктами, оригінальністю та креативністю. А найкращі ще й отримали заслужені відзнаки:

• 3 місце – проєкт "Поруч", онлайн-сервіс організації подарунків;

• 2 місце – Ultimate Chess Board, технологічна шахова дошка з вбудованим таймером;

• 1 місце – "Зооспокій", центр розвитку та психологічної допомоги тваринам.

Однак не нагороди стали найціннішим скарбом, який здобули учасники онлайн-табору. Найголовніше, що тут молоді підприємці-початківці розвинули навички роботи в групах, отримали можливість поспілкуватися з досвідченими тренерами, здобули неоціненний досвід і почули практичні поради від професіоналів.

"Оптіма" пишається кожним учасником інтенсиву та докладає максимум зусиль для всебічного розвитку учнів. Дякуємо всім, хто приєднався до нашого онлайн-табору! Ви зробили важливий крок до розкриття свого підприємницького потенціалу. "Оптіма" завжди поруч, готова дарувати знання й відкривати нові можливості!,
– підкреслюють у дистанційній школі.

Українським школярам слід долучатися до навчальних подій "Оптіми", щоб збільшити шанси на побудову успішної кар'єри. Тут з упевненістю та у комфортному темпі можна розвивати свої підприємницькі та лідерські навички. А історії успішних ОПТИМістів, які на час закінчення дистанційної школи вже мали власний бізнес і непоганий дохід, – яскравий цьому доказ!