Бути на “ти” з інноваціями значно легше тим, хто вдосконалюється та вивчає нове кожного дня. Найкраще, якщо цьому сприяє середовище однодумців, зручний графік занять, відповідна навчальна програма та досвідчений викладацький склад, зазначає 24 Канал.

Читайте також "Оптіма" запускає нову благодійну програму для українців за кордоном: як долучитись

Сьогодні все це доступно в дистанційній школі "Оптіма", яка, попри всі виклики часу, надає учням освіту міжнародного рівня, впроваджує передові технології та прагне до того, щоб кожний урок відповідав потребам сучасної дитини. За це "Оптіму" цінують не лише в Україні, але й за її межами. Про це свідчить партнерство з міжнародними організаціями. Зокрема, вже четвертий рік поспіль школа є активним членом The International Council for Open and Distance Education (ICDE). Це міжнародна рада у сфері дистанційної освіти, яка об'єднує 230 провідних організацій із 70 країн світу.

Чому таке визнання школи важливе для української системи освіти та як воно допоможе вашій дитині розкрити свій потенціал у майбутньому, розповідаємо далі.

“Оптіма” формує майбутнє української освіти на міжнародному рівні

Події кількох останніх років стали чітким сигналом, що наше майбутнє – за дистанційним форматом навчання. Події, які перешкоджають навчальному процесу, вимушені переїзди за кордон та безпековий фактор – все це лише частина причин, чому батьки шукають альтернативу очному навчанню.

На тлі неабияких потрясінь саме онлайн-навчання в школах допомогло учням залишатися на зв'язку з вчителями і однокласниками, засвоювати нові знання та закріплювати їх домашніми завданнями. Однак технічні проблеми та непристосованість системи освіти до нових форматів залишили по собі чимало прогалин, які довелося заповнювати на додаткових заняттях з репетиторами.

Водночас чимало батьків виявили, що дистанційний формат дозволяє школярам не тільки розвинути навички самоосвіти, але й підлаштувати темп навчання під себе. Так, вони почали цікавитися школами, які пропонують найкращі умови для їхніх дітей.

Першою із таких стала “Оптіма”. Саме вона реалізувала власну платформу дистанційного навчання з постійним супроводом вчителів, можливістю вивчати іноземні мови, якісною підготовкою до ЗНО. Крім того, школа отримала міжнародну акредитацію, а учні змогли дистанційно здобувати канадську чи американську середню освіту. Все це дозволило повністю задовольнити запити сучасних батьків та допитливих школярів. Й сьогодні разом з “Оптімою” навчаються понад 102 280 дітей.

Окрім індивідуальних графіків, економії часу та безпеки “Оптіма” забезпечує дитині достатній рівень соціалізації. Учень може обрати додаткові заняття, гуртки, заходи і курси. Також школа організовує відпочинок школярів в кращих літніх таборах України, Болгарії та Польщі.

Впровадження усіх цих підходів у процес дистанційного навчання одразу помітили та визнали міжнародні партнери “Оптіми”. Варто відзначити і те, що школа є активним членом The International Council for Open and Distance Education (ICDE).

Членство в ICDE важливе з багатьох причин. Насамперед це вагоме визнання професіоналізму “Оптіми” на міжнародному рівні. Також, завдяки своєму авторитету школа може відстоювати високі стандарти освіти, озвучувати важливі меседжі та формувати нові тренди дистанційного навчання.

Спільні ініціативи “Оптіма” та ICDE

У період глобальних викликів роль “Оптіми” у світовій спільноті є максимально важливою, оскільки дозволяє Україні бути почутою. Крім того, спільно з ICDE школа націлена на:

  • Формування майбутнього дистанційної освіти в Україні. “Оптіма” на власному прикладі показує, як має проходити навчальний процес в період глобальних викликів та доводить, що навіть у найскладніших умовах можливо формувати якісну систему освіти.

  • Благодійність і турботу. Школа по-особливому піклується про тих українських дітей, які постраждали від війни і разом з ICDE забезпечує їм доступ до якісної дистанційної освіти.

  • Лідерство. “Оптіма” залишається в центрі активних освітніх обговорень, ініціює нові підходи та формати, визнані на міжнародному рівні. Все для того, щоб кожен учень здобував освіту за найвищими сучасними стандартами.

Це надихає і учнів школи. Адже недарма кажуть, що власний приклад – найкращий мотиватор. Випускники школи прагнуть бути першими, добиватися особливих висот та відкривати нове. До того ж тут вони вчаться співпереживати і допомагати тим, хто цього потребує. Тож батькам, які прагнуть забезпечити дітям освіту майбутнього з інноваційними підходами та увагою до індивідуальних потреб, необхідно звернути увагу на “Оптіму”.