Ні для кого не секрет, що найочікуванішим та найемоційнішим святом для кожного школяра є випускний вечір. Це момент, коли пора дякувати батькам і вчителям за знання, покидати шкільний поріг та вирушати у доросле життя, зазначає 24 Канал.

Дивіться також "Оптіма" увійшла до Книги рекордів України за кількістю випускників

Особливою подією цей день став для випускників дистанційної школи "Оптіма". КВЦ "Парковий", що у серці української столиці, зібрав на грандіозне дійство близько 3 тисяч випускників. Вони пройшли червоною доріжкою, як справжні знаменитості. А зіркові гості зробили подію ще більш особливою.


Випускники "Оптіми" відсвяткували найбільший випускний року / Фото "Оптіми"

Без сумніву, цей емоційний та теплий вечір назавжди залишиться у пам'яті кожного ОПТИМіста. Про нього розповідаємо у матеріалі.

Найбільший випускний року вразив святковістю та рекордом

Кожен момент у цей день був наповнений святковим настроєм. Під час зіркового випускного у столиці свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти отримали 2949 учнів. Завдяки цьому "Оптіма" встановила новий рекорд щодо найбільшої кількості випускників за навчальний рік. Досягнення зафіксував головний експерт Національного реєстру Книги рекордів України Віталій Зорін.

Наші випускники – справжні герої цього вечора, адже вони подолали всі виклики дистанційного навчання й досягли неймовірних успіхів,
– розповіли педагоги дистанційної школи "Оптіма".


Випускники "Оптіми" відсвяткували найбільший випускний року / Фото "Оптіми"

Привітати випускників із завершенням школи прийшли не лише батьки, рідні та вчителі, але й зіркові гості. Так, ведучим був Тимур Мірошниченко, а створити справжнє свято для ОПТИМістів прийшли гурт “Без обмежень” та YAKTAK.

Випускники "Оптіми" відсвяткували найбільший випускний року / Фото "Оптіми"

В "Оптімі" подякували всім, хто долучився до створення цього незабутнього свята:

  • зірковим гостям – за їхню підтримку й натхнення;

  • учителям – за їхню відданість і мудрість;

  • батькам – за любов;

  • випускникам – за їхню наполегливість і прагнення до знань.

Цей вечір – символ нашої спільної праці, сили духу й безмежних можливостей, що чекають попереду. Ми віримо, що ви, наші випускники, зміните світ на краще. Вітаємо вас із цим величезним досягненням і бажаємо великих успіхів у майбутньому! Нехай ваше життя буде сповнене яскравих моментів і здійснення найзаповітніших мрій!
– звернувся колектив школи до випускників.


Випускники "Оптіми" відсвяткували найбільший випускний року / Фото "Оптіми"

"Оптімі" довіряють десятки тисяч учнів і батьків

Загалом цьогоріч в "Оптімі" здобували знання понад 20 тисяч учнів: від першокласників до випускників 11 класу. Вони навчалися завдяки спеціальній онлайн-платформі, яка доступна цілодобово.

Трошки більше половини діток перебуває в Україні, решта навчаються з-за кордону. Це не впливає на якість їхньої освіти, адже вони мають можливість навчатися за українською програмою,
– зазначила директорка дистанційної школи "Оптіма" Ольга Білодід.


Випускники "Оптіми" відсвяткували найбільший випускний року / Фото "Оптіми"

"Оптіма" втілює усі новації першою

Така кількість учнів, які довірили свою освіту дистаційній школі, не дивує, адже заклад освіти весь час розвиває свої програми: впроваджує нові методики, технології для покращення навчання.

Усі уроки тут підготовлені у доступній формі за авторськими методиками викладачів. Щороку контент оновлюють та додають нові курси. Зокрема, цьогоріч з'явилось озвучення уроків за допомогою штучного інтелекту. Окрім цього, школа отримала статус Cambridge International School.

Засновниця дистанційної школи "Оптіма" Марія Мілецька каже: планують розпочати навчання за цими програмами вже наступного навчального року.

Ми вирішили додати більше занять в онлайн-форматі. Особливо це буде корисно для наших найменших діток – першокласників. А для старших учнів – це буде чудова можливість відпрацьовувати онлайн практичні навички з різних предметів, спілкуватися та розвивати мовлення,
– розповіла вона.

З 2022 року "Оптіма" ще й бере участь у всеукраїнському експерименті із впровадження змішаного навчання.

Також школа приділяє значну увагу доброчинності, надає стипендії дітям з вразливих категорій та безкоштовний доступ до уроків для відновлення навчальних втрат. А після закінчення 9 або 11 класів, учні можуть продовжити освіту в дистанційному коледжі OPTIMA. Усе заради якісної освіти учнів – незважаючи на події та обставини.

Зірковий випускний у столиці: дистанційна школа "Оптіма" встановила рекорд України – відео