Цей рекорд зафіксував головний експерт Національного реєстру Книги рекордів України Віталій Зорін. Він особисто завітав до школи, аби розповісти про унікальне досягнення та вручити відповідний сертифікат, інформує Освіта 24.

До теми Як вибрати якісну школу для першокласника: поради для батьків

Дистанційна школа "Оптіма" встановила ще один рекорд

Досягнення зареєстрували ще 11 червня. Вручення сертифіката відбулося 29 червня 2024 року.

Цей рекорд – не просто число. Він символізує нашу відданість освіті, любов до дітей і спільні зусилля. Кожен наш випускник та учень – частина цього великого досягнення. Ми пишаємося ОПТИМістами, котрі щодня доводять свою силу, натхнення та працелюбність,
– розповіли у закладі освіти.


Дистанційна школа "Оптіма" встановила черговий рекорд / фото "Оптіми"

Читайте також За ними майбутнє: "Оптіма" презентувала унікальні освітні інновації

"Оптіма" вражає результатами НМТ своїх учнів

"Оптіма" – перша дистанційна школа в Україні не тільки за датою заснування, але й за кількістю учнів і результатами ЗНО (НМТ) випускників.

Цей заклад освіти може похизуватися рекордами та інноваційними навчальними програмами, а також викладачами-професіоналами та їхніми успішними підопічними. Підтвердженням їхньої відданої та кропіткої праці є результати випускників школи на НМТ.

Так, за результатами НМТ 2023 року "Оптіма":

  • перша серед усіх дистанційних шкіл;
  • третя – серед шкіл Києва;
  • шоста – серед усіх загальноосвітніх шкіл України.

Такі результати додатково підтверджують: "Оптіма" надає справді якісні знання. Ознайомитись з усіма перевагами цієї дистанційної школи та випробувати онлайн-навчання можна у демодоступі. Тож не варто упускати шанс стати одним із ОПТИМістів.