Зокрема, мегавідповідальним це завдання є для батьків цьогорічних першокласників. Дитина має безболісно залишити позаду безтурботне дитинство та легко відчинити двері у світ знань. Тож потрібно врахувати не лише фактор якісної освіти, а й безпеки та інші вирішальні чинники, зазначає 24 Канал.
Читайте також За ними майбутнє: "Оптіма" презентувала унікальні освітні інновації
Як обрати справді надійну та високоякісну школу, розповідаємо у матеріалі.
У чому переваги дистанційної освіти
Дистанційний формат став своєрідним "рятувальним колом" для української освіти у часи пандемії коронавірусу та повномасштабного вторгнення. Ба більше, продемонстрував свою надійність та якість. Тож чимало учнів та студентів обирають саме цей формат здобуття освіти.
Та коли мовиться про першокласників, батьки можуть сумніватись, чи варто обирати дистанційне навчання для дітей. Адже малюки ще не знайомі з освітнім процесом. Однак хвилюватися не варто: достатньо просто оцінити усі переваги, які пропонують у таких закладах освіти. А вони чималі!
Зокрема, дистанційні школи мають сучасні і цікаві програми. Аби поринути у світ цього навчального різноманіття, дитині не треба долати значну відстань до школи й назад. Достатньо лише ґаджета та доступу до інтернету – і світ знань можна опановувати з будь-якої точки світу.
Окрім того, що це зручно, школяр економитиме чимало часу на добиранні й зможе витратити його на розваги та хобі. А за навчальними успіхами дитини спостерігатиме висококваліфікований педагог, який завжди надасть руку допомоги.
На що варто звернути увагу при виборі дистанційної школи
Дистанційні школи в Україні здебільшого приватні, тому організація навчання, комунікація та документація можуть відрізнятися. Так, батькам варто звернути увагу на такі важливі чинники під час вибору закладу освіти для свого майбутнього першокласника:
Репутація школи: поцікавтеся датою відкриття, тим, скільки учнів довірили своє навчання цій школі та чи має вона успішних випускників.
Комунікація: обов'язково зверніть увагу на те, як менеджери відповідають на запитання та розв'язують проблемні питання.
Консультації з вчителем: дуже важливо, аби першокласник не залишився сам на сам зі світом знань і не розгубився, втративши при цьому мотивацію до навчання. Тож перевірте, чи ваш майбутній учень матиме підтримку вчителя.
Технічна якість: не менш важливими для хорошого навчання учнів є стабільність системи. Також зверніть увагу на відгуки батьків тих школярів, які вже здобувають освіту у вибраній школі.
Навчальна програма: варто перевірити, чи освітні програми закладу освіти відповідають програмі НУШ.
Документи: вони також мають відповідати державним стандартам.
Ціна та включені послуги.
Врахування цих аспектів допоможе уникнути проєктів "одноденок" та забезпечити якісний шлях у світ знань вашій дитині.
"Оптіма" – дистанційна школа, якій можна довіряти
У цьому потоці різноманіття і часто відсутності якості освіти варто зберегти свій час та нерви і одразу звернутися до професіоналів. Саме таких можна знайти у першій та найбільшій дистанційній школі України – "Оптімі". Тут розробили унікальний формат саме для початкової школи, який поєднує всі переваги дистанційної та онлайн-освіти!
Зокрема, в "Оптімі" можуть похизуватися спеціально розробленою для учнів 1 – 4 класів формою навчання "Учень + онлайни". Вона оптимально поєднує інноваційні освітні матеріали та уроки онлайн. А це найкраща можливість для старту дітей у шкільному житті!
Професійні педагоги, які пройшли авторські тренінги, зацікавлять учнів навчанням, допоможуть їм стати самостійнішими й підготують до подальшої освіти в середній школі. Також в "Оптімі" підготували такі зручні опції:
● Для школярів 1 класу передбачили 15 онлайн-уроків на тиждень.
● Школярі 2 – 4 класів мають 10 уроків щотижня.
● Тривалість уроків складає 35 – 40 хвилин залежно від класу.
● Навчання в цікавій інтерактивній формі з використанням таких інструментів, як Canva, Wordwall і Kahoot, 3D-моделей від MozaikEducation.
● Постійний зворотний зв'язок від вчителів щодо освітніх досягнень дітей.
Ознайомитись з усіма перевагами "Оптіми" та протестувати дистанційне навчання можна у демодоступі. Не варто пропускати можливість дати найкращу освіту для своїх дітей!