Починаючи з 2020 року, така форма здобуття знань дала змогу налагодити навчальний процес в умовах, коли неможливо фізично відвідувати школи та виші, зазначає 24 Канал.

Читайте також Можливості для випускників 9 класу: як здобути фахову освіту молодшого бакалавра дистанційно

У МОН наголошують, що дистанційна форма освіти сильно розвинулася протягом останніх трьох років і продовжує доповнюватися новими сучасними методами та підходами. Ба більше, Міносвіти планує замінити заочне навчання у вишах дистанційним.

Чому популярна дистанційна форма освіти

Попри оптимістичні оцінки профільного міністерства, таку форму освіти у багатьох державних закладах важко назвати ідеальною. Водночас в Україні є й багато дистанційних шкіл, які пропонують зовсім інші підходи та принципи роботи з учнями. Тут є з чого обирати: можна підшукати собі варіанти на будь-який смак і кошторис.

Дистанційне навчання має дуже багато прихильників як серед дітей, так і батьків. Одними з основних переваг цього формату є такі:

  • Безпека. Дистанційне навчання дає змогу не хвилюватися за безпеку своєї дитини, адже батьки завжди знатимуть, де учень перебуває під час повітряної тривоги.

  • Індивідуальний графік. Більше не потрібно адаптовуватися до складного розкладу, адже можна сформувати для школяра зручний графік занять, що відповідатиме його потребам.

  • Економія часу. Дитині не потрібно витрачати час на дорогу до навчального закладу і назад. На додачу здобувати освіту можливо, перебуваючи у будь-якій точці світу.

Де можна вчитися дистанційно після школи

Оцінивши плюси дистанційної освіти, діти прагнуть продовжити навчання у цьому ж форматі й після закінчення школи. Для тих, хто шукає такі можливості, в Україні також є з чого обрати. Наприклад, здобути ступінь фахового молодшого бакалавра можна у сучасному дистанційному коледжі OPTIMA.

Коледж пропонує навчання за актуальними спеціальностями:

Підприємництво та торгівля. Обираючи цей напрям, можна дізнатися про різноманітні види економічної діяльності, планування та організацію підприємництва, маркетинг, фінансовий бік бізнесу й торгівлі. Усі отримані знання допоможуть стати успішним бізнесменом.

Психологія. Ця програма складається з великої кількості цікавих дисциплін, тому допоможе опанувати захопливу корисну професію. Завдяки їй можна реалізувати себе у будь-яких сферах – від наукової діяльності до медіа та політики.

Комп'ютерні науки. Комп'ютери застосовуються в багатьох галузях: від бізнесу й науки – до мистецтва та розваг. Опанування цієї спеціальності дозволить збудувати успішну кар'єру, пов’язану з сучасними технологіями.


Де здобувати освіту після школи дистанційно / Shutterstock

Особливості навчання у коледжі OPTIMA

Коледж OPTIMA працює в сучасному дистанційному форматі. Навчальний процес організований на базі потужної інтерактивної освітньої платформи. Для отримання нових знань потрібні лише зручний девайс та доступ до інтернету.

Студенти та студентки здобувають освіту у будь-якому комфортному місці. А зекономлений час можна витрачати на що завгодно: професійну практику, відпочинок, заняття спортом тощо.

Важливо, що під час навчання ніхто не залишається наодинці з платформою, адже студентів завжди підтримують професійні викладачі та ментори, які завжди готові допомогти у будь-якій ситуації. До того ж коледж застосовує прогресивні освітні методики, кросдисциплінарні підходи, завдяки чому засвоєння нового матеріалу ніколи не буде нудним.

Оцінити всі переваги дистанційного навчання і відчути себе студентом сучасного коледжу можна просто зараз. OPTIMA пропонує скористатись безоплатним демодоступом на 7 днів, який дозволяє детально ознайомитися з платформою та всіма навчальними матеріалами. Тож не варто відкладати важливе рішення на потім: краще вже сьогодні зробити крок до навчання, яке допоможе досягти успіху в житті.