Зокрема, актуальною, потрібною та цікавою учням є віртуальна реальність (VR), зазначає 24 Канал. У деяких країнах цей інструмент активно використовується у школах і допомагає дітям отримувати нові знання та глибше пізнавати навколишній світ.

Читайте також Якісна та сучасна освіта: як обрати найкращу школу для дитини

Технології VR дозволяють вивести освітній процес абсолютно на новий рівень, від якого школярі будуть просто у захваті. Це особливо актуально для українських учнів в умовах, коли вони поступово втрачають інтерес до навчання.

Як VR може допомогти дитині відновити інтерес до навчання

Протягом останніх років багатьом дітям стало нецікаво відвідувати уроки через "заїжджені" та несучасні методи викладання у більшості українських шкіл. Війна та перехід на онлайн-навчання ще більше поглибили цю кризу. Навіть повернення за шкільні парти не гарантує підвищення мотивації учнів.

Аби знову зацікавити дітей навчанням, потрібно кардинально змінювати підходи до викладання матеріалу у школах. Одним із допоміжних інструментів у цьому процесі можуть стати саме технології віртуальної реальності. Як саме VR принесе користь у вивченні нової інформації та чи є в Україні освітні заклади, де використовують такі методи, читайте далі.


Віртуальна реальність поверне мотивацію дитини до навчання / Фото Shutterstock

Переваги навчання за допомогою технологій VR

Завдяки технологіям віртуальної реальності ваша дитина зможе підкорювати Сонячну систему, досліджувати підводний світ, проводити різноманітні експерименти тощо. Усе тому, що сучасні інструменти дозволяють опинитися всередині штучного світу. Для цього потрібні лише смартфон та спеціальний шолом або окуляри – і учні зможуть отримувати знання цікаво та весело.

Віртуальна реальність при цьому має такі навчальні переваги:

  • ефективність та результативність. Віртуальна реальність дозволяє дітям краще запам'ятовувати матеріал та розв'язувати навчальні проблеми;

  • безпечне навчання. Ваша дитина зможе проводити найризикованіші досліди й не постраждати;

  • зосередженість та максимальна присутність. Учні повністю занурені у вивчення та дослідження нового. При цьому вони є безпосередніми учасниками певних подій чи експериментів без шкоди для життя і здоров'я. Ба більше, можуть вивчати у деталях різноманітні явища та речовини.


Навчання за допомогою VR дозволяє учням зануритися у дослідження нового / Фото Shutterstock

Де знайти школу, яка втілить навчальні мрії у віртуальну реальність

В Україні далеко не всі школи можуть похизуватися цікавими та оригінальними методами викладання, тим паче коли йдеться про застосування новітніх інструментів. Однак заклади, де вашій дитині буде легко й цікаво здобувати знання, все-таки є.

Зокрема, найбільша дистанційна школа України "Оптіма" першою впроваджує технології віртуальної реальності (VR) у навчальний процес для українських школярів. Для цього школа починає партнерство з американською компанією OptimaEd – провідним розробником контенту віртуальної реальності для американських шкіл.

Які саме новинки чекають на учнів "Оптіми"

VR OptimaEd разом з "Оптімою" допоможуть учням вийти на новий рівень навчання. OptimaEd має власну інноваційну школу, яка навчає дітей повністю у VR-середовищі! Тож відтепер і учні школи "Оптіма" зможуть поглиблювати знання завдяки віртуальній реальності, яка надасть їм безмежні можливості.

Подорожі, які відкривають знання

Вже у наступному навчальному році учні школи "Оптіма" матимуть доступ до захопливих віртуальних навчальних екскурсій українською мовою. Школярі зможуть відчути себе астронавтами, вирушити на Місяць або прогулятися біля єгипетських пірамід. Це все буде можливим не тільки як розвага, але і як частина ефективного навчання.

Наступним кроком стане підключення до навчального процесу віртуальних лабораторій з фізики, хімії та біології.

Якщо ваша дитина має ігрові окуляри віртуальної реальності, не ховайте їх далеко. Вони стануть необхідним інструментом для захопливого сучасного процесу здобуття освіти в "Оптімі", у якій отримання знань – це значно більше, ніж просто уроки. Завдяки першій та найбільшій дистанційній школі України навчання вашої дитини стане подорожжю у світ знань через віртуальну реальність.

Тож подаруйте своєму школяреві шанс на цікаве та ефективне навчання у цей нелегкий час. У майбутньому ви пишатиметесь досягненнями своєї дитини. Тому не зволікайте і звертайтесь до дистанційної школи "Оптіма".