Не надто втішні результати випускників на НМТ та швидкі зміни в усіх сферах людської діяльності змушують батьків шукати спосіб дати дитині сучасну освіту, яка зможе стати для неї стартом до успішного майбутнього, зазначає 24 Канал.

Читайте також Навчання за кордоном: де знайти українську школу у Варшаві

На жаль, у нинішніх реаліях це не так просто. Деякі школи в Україні повертаються до очного навчання, але повітряні тривоги й далі можуть перешкоджати урокам. Не варто забувати й про імовірність блекаутів. Освітні втрати та проблеми із засвоєнням нового навчального матеріалу, які є викликом вже протягом півтора року, можуть лише поглиблюватися.

У таких умовах багато батьків замислюються над тим, як забезпечити школяреві безперервний доступ до якісних та сучасних знань. Найкращий варіант – знайти освітній заклад, який не лише може успішно продовжувати навчальний процес у цей нелегкий для країни час, а й дбає про всебічний розвиток кожного учня.

Враховуючи ці вимоги, дедалі більше родин звертають увагу на приватні навчальні заклади. Зокрема, одним із варіантів для дитини здобути якісну освіту стане "Оптіма". До слова, ця перша та найбільша дистанційна школа України зараз приймає заявки від учнів на наступний 2023/2024 навчальний рік.

Дистанційна школа, якій довіряють українці

Свою діяльність перша в Україні дистанційна школа "Оптіма" розпочала у 2015 році. З того часу її випускниками стали понад 8 тисяч учнів, батьки яких задоволені результатом, адже їхні діти продовжили свій освітній шлях саме в бажаному напрямку.

"Оптіма" зарекомендувала себе як школа, якій справді довіряють українці. Зараз тут навчаються близько 15 тисяч учнів. Бути лідером кількісно та якісно – це не просто гасло, а кредо діяльності навчального закладу, апробоване на практиці. Рівень роботи школи найкраще демонструють успіхи її учнів. Зокрема, одинадцятикласники з "Оптіми" традиційно показують одні з найкращих результатів на ЗНО, а тепер – на НМТ.

Особливості навчання: дистанційне, а не онлайн

Школа працює дистанційно. Не варто плутати цей формат з онлайн-навчанням, яке передбачає присутність на уроках згідно з розкладом у чітко визначений час. Дистанційна освіта, яку пропонує "Оптіма", має більше переваг та гнучкості, адже:

  • учні мають рекомендований розклад уроків на кожний день, але без прив'язки до часу;
  • навчальні матеріали доступні 24/7, тому школяреві не потрібно "встигати все записати";
  • діти можуть навчатися у зручний час та відводити на тему стільки, скільки потрібно, і не зважати на інших. Адже насамперед у школі зацікавлені у результатах кожного окремого учня.

Дистанційно не означає самостійно

Важливо, що навчаючись в "Оптімі", діти ніколи не залишаються наодинці з системою, як це часто буває у державних закладах освіти. У найбільшій дистанційній школі України учні завжди отримують всю необхідну допомогу й підтримку.

Школярі можуть легко зв'язатися у текстовому чаті з вчителем з будь-якого предмета або зателефонувати класному керівнику. Діти отримують ґрунтовний зворотний зв'язок щодо письмових та усних завдань, а також мають можливість звернутися на гарячу лінію педагогічної допомоги для швидкого роз'яснення незрозумілих моментів.

Окрім того, для учнів за бажанням доступні онлайн-послуги із чітким розкладом. Сюди входять вебінари, щотижневі консультації з кожного предмета та зустріч із класним керівником. Якщо доєднатися до вебінару в школяра не вийшло – запис буде доступним на платформі цілодобово.

Загалом освітня платформа доступна 24/7. Водночас відео- та онлайн-формати занять дозволяють дітям відчувати "живий" навчальний процес і отримати необхідне спілкування з учителем та однолітками.

Можливості навчання

В "Оптімі" можна здобути повну загальну середню освіту з 1 по 11 класи. Школа пропонує різні варіанти навчання. Ціни стартують від 200 гривень на місяць за 1 предмет.

Середня вартість навчального пакета становить 1 600 гривень на місяць. Саме стільки коштує пакет "Екстерн", який забезпечує повний доступ до освітнього контенту та понад 2 500 новітніх мультимедійних матеріалів на платформі.

Завдяки комбінованим урокам з елементами анімації та мультиплікації, навчальним іграм та моделям 3D вашій дитині буде дуже цікаво вивчати новий матеріал. Цей пакет дозволяє учневі навчатися у вільнішому темпі, ніж інші школярі. До того ж дитині не потрібно складати більшість форм оцінювання: достатньо лише однієї річної контрольної роботи з кожного предмета.

Якщо ж ви хочете оцінити всі переваги дистанційного навчання, то варто зупинитися на класичному пакеті "Учень" (його вартість – 3 500 гривень на місяць). Дитина отримає усі необхідні матеріали у залежності від класу та постійну підтримку з боку вчителів. Рівень знань школяра перевірятиметься за допомогою контрольних, завдань та тестів. Також велику роль під час навчання відіграватиме групова робота та проєктна діяльність.

Завдяки великій кількості пропозицій від "Оптіми" кожна родина зможе обрати освітню послугу, яка повністю відповідатиме індивідуальним особливостям дитини і побажанням батьків.

Як стати учнем "Оптіми"

Важливо, що зараз перша та найбільша дистанційна школа України продовжує набір на 2023/2024 навчальний рік. Якщо ви ще вагаєтеся або хочете краще зрозуміти специфіку навчання та ознайомитися з прикладами матеріалів, обов'язково скористайтеся двотижневим безплатним демодоступом. Його початок відраховується з моменту відправлення електронного листа з посиланням на кабінет учня обраного класу та паролем для доступу.

Протягом 14 днів ви можете оцінити рівень унікальних навчальних матеріалів та ухвалити зважене рішення щодо майбутнього дитини. Крім того, приклади уроків можна знайти на сайті школи.

Отримати повну інформацію про можливості та стежити за новинами "Оптіми" можна не лише на сайті, а й у будь-якій зручній для вас соцмережі. Тож не зволікайте і обирайте навчання майбутнього вже сьогодні!