Про скасування експертизи освітніх програм університетів йдеться у відповідному наказі підписаному Сергієм Квітом, пише Освіта.ua.

Важливо: Пробне ЗНО 2020: у Києві та по всій Україні перенесли дати тестування – деталі

Зокрема скасовані попередні 150 наказів. Раніше планувався виїзд експертних груп до університетів, де б на місцях оцінювалась якість освітніх програм.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України… Скасувати накази Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти "Про призначення експертної групи",
– сказано в наказі.

Повний текст постанови доступний за посиланням.

Що відомо про карантин в Україні?Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня у закладах загальної й вищої освіти, мистецьких і спортивних школах, дитячих садочках запроваджують дистанційне навчання.

Заборонено проводити масові заходи, а спортивні події відбуватимуться без глядачів. Карантинні заходи триватимуть до кінця березня.

Вас може зацікавити: Університет Каразіна у Харкові переходить на дистанційне навчання – що відомо

Коронавірус в Україні: головне

  • В Україні підтвердили ще 2 нових випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області. Його дружина перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.
  • Раніше коронавірус виявили у ще одного чоловіка з Чернівців. Ще 5 людей зараз перебувають у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • У райцентрі Радомишль, що на Житомирщині вирішили запровадити надзвичайний стан. Там у жінки пенсійного віку виявили коронавірус
  • Україна закупила тест-системи для виявлення нового коронавірусу. Зокрема, у Київ надійшла понад тисяча тест-систем для виявлення коронавірусу. До кінця тижня повинні довезти ще 5 тисяч.
  • 12 березня в Україні розпочались обмежувальні заходи для запобігання поширення коронавірусу по всій країні.