Інцидент стався напередодні Першого дзвоника. Ввечері 31 серпня на території місцевого ліцею батьки поконфліктували з заступницею директора.

До теми У Вінниці під час святкової лінійки помер дідусь

Хтось з батьків її вдарив з такою силою, що заступниця директора знепритомніла. Жінці навіть довелося викликати швидку допомогу.

У місцевому відділі освіти інформацію про конфлікт у навчальному закладі підтвердили.

Про факт побиття мені невідомо. Мене на місці не було. Це сталося близько 19 години вечора, в неробочий час. Батьки і вчителі збиралися на подвір'ї за огорожею закладу. Ми розбираємося у ситуації, яка склалася. Також працює поліція,
– сказав керівник Олег Касаткін.

За його словами, причина конфлікту – батьки не захотіли, щоб один із вчителів був класним керівником класу, де навчаються їхні діти.

Тож зараз цією справою займаються правоохоронці. В.о начальника відділення поліції Іван Пастух підтвердив, що до поліції звернулася заступниця директора ліцею щодо побиття. Наразі встановлюються всі обставини події та проводиться опитування свідків.

До слова, у Києві учень школі №212 вирішив показати трюк та ефектно зістрибнути з козирка школи. Але приземлитися на обидва колеса йому не вдалося, тому спортсмен втратив рівновагу та досить сильно вдарився. Епічне відео – дивіться у статті.