До поліції надійшло звернення від адміністрації школи Каховського району, про те, що учень 8 класу усіляко ображає та принижує шестикласника.

До теми На Львівщині вчителька погрожувала школяру ножем і змушувала їсти папір

Вчителі намагалися поговорити з 15-річним хлопчиком та його батьками, проте ніяк не змогли вплинути на його поведінку.

Правоохоронці з’ясували, що восьмикласник від початку року знущається з іншого учня та ще й знімає все на телефон. Зокрема:

  • словесно принижував учня,
  • примушував його говорити нецензурні слова
  • змусив школяра обмотатися плівкою.

Окрім того, зі слів потерпілого, старшокласник ще просив виносити з дому гроші й інструменти батьків, щоб віддавати йому.

Поліцейські поговорили з матір’ю булера. Вона розповіла, що намагається вплинути на поведінку сина, але їй це не вдалося, хлопець не слухається.

Читайте також Однокласник б’є, вчитель цькує, директор бере на роботу родичів: що робити у таких ситуаціях

З кривдником правоохоронці провели профілактичну бесіду, а на матір склали адміністративний протокол за статтею “Булінг учня”.

Крім того, працівники поліції поговорили і з іншими учнями школи, які були очевидцями знущань. Дітям пояснили неприпустимість подібної поведінки і правові наслідки систематичного цькування.

До слова, днями суд у Києві визнав винним 9-класника у булінгу та призначив його батькам штраф у розмірі 3400 гривень. З’ясувалося, що хлопець вже кілька років ображає школярів.