Педагоги також не погоджуються зі звільненням директорки навчального закладу. Вони написали заяви про відпустку, внаслідок чого навчання у ліцеї не відбувалося протягом кількох днів. У конфлікт втрутилися батьки.

Дивіться також Директорка працює з часів Брежнєва: у ліцеї Житомира спалахнув скандал через шкільну форму

Батьки висловили недовіру очільниці управління освіти Чернівців

Голова батьківського комітету ліцею №7 Наталія Романюк зареєструвала петицію про висловлення недовіри керівниці управління освіти Чернівців Ірині Ткачук. Авторка каже: чиновниця упереджено ставилась до керівництва та колективу ліцею. За два дні петиція набрала понад 300 голосів з 250 потрібних.

Романюк при цьому розповіла: рішення щодо створення петиції ухвалив батьківський комітет. Батьки обурені, що через конфлікт у ліцеї кілька днів не було уроків.

Було виснаження педагогічного колективу. Так не повинно бути, можна було не допустити такої ситуації. Всі питання можна було вирішити спокійно, а не зривати освітній процес,
– заявила голова батьківського комітету ліцею.

За її словами, всі висловлені в петиції претензії вони писали майже пів року, спостерігаючи за ситуацією у навчальному закладі. Романюк уточнила, що очільниця управління освіти міста Ткачук перебуває на посаді два роки. Півтора ж року триває конфлікт з директоркою ліцею №7.

У петиції мовиться про висловлення недовіри керівниці управління освіти Чернівців Ірині Ткачук через конфлікт й нібито упереджене ставлення з її боку до керівництва та колективу ліцею №7. Батьки просять переглянути її призначення на цю посаду.


Керівниця управління освіти Чернівців Ірина Ткачук / фото з її фейсбук-сторінки

Ірина Ткачук відмовилась коментувати петицію, поки її не розглянуть у міській раді.

Що відомо про конфлікт у ліцеї №7

  • 13 вересня директорку навчального закладу Світлану Рудько звільнили через систематичне невиконання трудових обов'язків, повідомили в управлінні освіти. Їй виписали три догани. Також за результатами перевірки у ліцеї зафіксували понад 90 порушень.
  • Ексдиректорка не погоджується з доганами і оскаржує їх у суді. При цьому каже про тиск та упереджене ставлення до неї з боку управління освіти.
  • Усі вчителі ліцею написали заяви про неоплачувані відпустки на два тижні. Вони не погоджуються з рішенням управління освіти і хочуть його перегляду.
  • У міськраді від цього відмовлялися й пропонували звертатися до суду.
  • 14 вересня директором ліцею №7 у Чернівцях призначили Сергія Кізіму, який очолював ліцей №14.
  • 14, 15 та 18 вересня уроків у школі не проводили.
  • Навчання відновили 19 вересня після того, як знайшли компромісне рішення: призначити в.о. директора ліцею №7 заступницю з навчально-виховної роботи Надію Кейван.