На платформі НІТ прикріплятимуть домашнє завдання, також там є відеочат, де можна вести навчання онлайн. Через онлайн-сервіс можна буде спілкуватись з адміністрацією школи та вчителями.

Важливо Окупанти забирають у школярів телефони і змушують співати гімн росії, – мер Мелітополя

Що варто знати про онлайн-сервіс

НІТ – це онлайн-сервіс, який дозволяє слідкувати за успішністю дитини. Це зручна платформа для спілкування із вчителями та адміністрацією школи.

Більше про освітню систему дивіться у відео

Як користуватися НІТ

Спочатку необхідно зареєструватися на онлайн-сервісі. Батьки можуть зробити це самостійно або це може зробити школа. Для цього потрібна лише електронна адреса та пароль.

Батьки можуть додати інформацію про дітей і зазначити, в якій школі вони навчаються в особистому кабінеті. Також потрібно подати заявку в навчальний заклад для підтвердження інформації.

На НІТ за замовченням створюється чат класу, в якому навчається дитина. Крім цього, можна створювати окремі групи, щоб окремо спілкуватися з батьками. Також через платформу можна зв'язатися з класним керівником.

Що буде з російською мовою у школах Львова

Начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк розповів 24 каналу, що з нового навчального року у школах міста не вивчатимуть російську мову.

Станом на початок минулого навчального року у Львові залишалося 3 навчальні заклади, де було по кілька класів, в яких або вивчали російську мову, або проводили навчання російською мовою.

Відсоток російської мови у львівських школах поступово зменшувався з роками. А у 2021 році ухвалили рішення про завершення цього процесу.

Вас може зацікавити – Зеленський звернувся до українців 1 вересня: відео