Цікаво, що в цій школі працює переможниця Global Teacher Prize Ukraine 2019 Наталя Кідалова, передає видання Мелітополь.City.

Цікаво Global Teacher Prize Ukraine 2020: оприлюднено імена 10 найкращих учителів України

Як українська школа потрапила до сотні найкращих? Щоб увійти до міжнародних 100 шкіл, потрібно було подати заявку та пройти суворий відбір. Так, відібрали школи, які відповідали наступним критеріям:

  • бути чемпіоном у навчанні та робити світ кращим;
  • прагнути до інклюзивної та справедливої ​​якісної освіти;
  • мати унікальний досвід, який можна повторити в іншій школі.

Тому Мелітопольська школа № 23 тепер повинна провести онлайн-подію на найбільшій у світі освітній конференції. Українська школа розкаже, як можна заохотити навички 21 століття, та представить рецепти ефективного поєднання формальної та неформальної освіти.

"Ми поділимось секретами, розглянемо можливості та проблеми і покажемо, як кожен може побачити можливість у кожному виклику. Учасники ознайомляться з передовими практиками та кейсами, отримають корисні інструменти, які вони можуть використовувати у своїх школах та громадах", – зазначили у школі.

За словами директорки Мелітопольської школи №23 Олени Тюриної, на освітній конференції вони будуть говорити лише англійською, кожній школі виділяють годину. "Всі секрети я не хочу розкривати. Ми будемо намагатися проводити якісь майстер-класи, щоб поділитися досвідом в 5-ти напрямках”, – додала вона.

Що відомо про T4 Word Education Week?

Це найбільша у світі освітня конференція, яка дозволяє школам ділитися своїми знаннями з величезною аудиторією в інтернеті. Так, 100 шкіл збереться для обміну досвідом на Всесвітньому тижні освіти, який відбудеться з 5 по 9 жовтня.