Саме вони можуть справедливо називатися найкращими педагогами України, передає видання "Освіторія".
Цікаво У польській школі на святковій лінійці 1 вересня прозвучав Гімн України: ефектне відео
Хто потрапив до списку 10 найкращих вчителів України
- Іван Верещака
Він викладає – астрономію та інформатику у Чулаківській школі Херсонської області. Під час роботи вчитель використовує поєднання чотирьох "слабкостей дітей": ґаджетів, віртуальної та доповненої реальності, гейміфікації та командної роботи. Мріє Іван Верещака відкрити сільський центр STEM-навчання.
- Анна Домніч
Вона викладає фізкультуру та хореографію у Новопечерській школі міста Києва.
Вчителька активно розвиває культуру мажорет-спорту: її учні вже встигли стати чемпіонами України, а у популярній соцмережі TikTok її танці набирають безліч переглядів.
- Василь Дяків
Викладач всесвітньої історії, громадянською освіти, історії України та основ здоров’я у Заліщицькій державній гімназії Тернопільської області.
Василь здобув звання Заслуженого вчителя України і минулоріч переміг у конкурсі «Учитель року». Його учні часто стають переможцями обласних етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких та реферативних робіт МАН України.
- Наталія Зима
Вчителька хімії у технологічному багатопрофільному ліцеї з загальноосвітніми класами імені А. Мазура у Хмельницькому.
На уроках Наталії Зими для дітей смартфони вже стали потрібнішими за щоденники. Вона не складає класичні поурочні плани, а планує уроки через план-проєкт. За 20 років вона відзначала призові місця своїх учнів на змаганнях ледь не пів тисячі разів. Окрісм того, її два учні склали ЗНО з хімії на 200 балів.
- Вікторія Ломака
Вона викладає англійську мову у Сумській загальноосвітній школі I–III ступенів № 5 у Сумах.
Вікторія Ломака регулярно користується соцмережами для організації навчання та проводить опитування в телеграмі. Вчителька стимулює вчити англійську по сторіз королеви Великої Британії та закордонних кумирів в інстаграмі.
- Андрій Олійник
Це вчитель початкових класів у школі № 35 Кам’янської міської ради у Дніпропетровській області.
Своїм великим досягненням педагог вважає те, що його 28 учнів читають понаднормово. Цікаво, що Андрій Олійник придумав власні "Анімаційні хвилинки", де вчитель танцює разом з дітьми, а у своїх інтегрованих уроках використовує LEGO.
- Олег Пустовойт
Він викладає інформатику в Одеській школі № 65.
За час роботи його учні отримали понад 250 медалей і дипломів на конкурсах та олімпіадах національного та міжнародного рівня в Україні, Білорусі, Румунії, Болгарії та Македонії. Олег Пустовойт регулярно набуває нових навичок у сферах програмування, аналізу даних, вебдизайну, растрової, векторної та 3D-графіки, анімації, відеомонтажу.
- Микола Тарасюк
Він працює вчителем інформатики у Житомирській школі № 17.
Микола Тарасюк веде проєкт "Розумійка" для дітей з особливими освітніми потребами та розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна.
Цікаво, що разом з учнями він працює над короткометражними фільмами, анімаціями, комп’ютерною графікок. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію.
- Людмила Тоцина
Це вчителька англійської мови у Маріупольському ліцеї Донецької області.
Жінка навчалася в США, тож тепер почала відкривати світ і для своїх учнів. Людмила Тоцина запропонувала організувати кембридзький тест у своєму ліцеї, разом з учнями брала участь у таборах GoCamp. Її учні — переможці програм обміну (FLEX) та всеукраїнських конкурсів (Гринвіч, конкурс відеороликів від посольства США, МАН).
- Олександр Чучаєв
Він викладає всесвітню історію, громадянську освіту, історію України, етику та міфологію у Благовіщенському навчально-виховному комплексі № 2 Кіровоградської області.
Олександр Чучаєв пишається тим, що зміг залучити своїх учнів до всеукраїнських проєктів. У 2017 Олександр потрапив до ТОП-20 вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine та згодом став головою громадської організації "НОВІ". Так, організація провела 5 масштабних освітніх фестивалів, залучивши понад 2000 освітян, 1500 учнів та 300 майбутніх вчителів.
Що відомо про Національну премію Global Teacher Prize Ukraine?
Її було засновано у 2017 році ГС "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMSFoundation.У 2020 році переможець премії Global Teacher Prize Ukraine отримає 250 000 гривень та безліч подарунків. Фінальна церемонія відбудеться 3 жовтня.
Додамо, що переможницею тогорічної премії стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області – вчителька англійської мови та української мови і літератури в мелітопольській школі № 23.