Оскільки з 8:00 до 17:00 години їх використовуватимуть лише учасники освітнього процесу. Про це повідомив головний спеціаліст міського управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Костянтин Черкасов.

Дивіться також Коли закінчиться навчальний рік і будуть літні канікули у школах Запоріжжя

Чи можуть перебувати містяни в укриттях шкіл Запоріжжя

Чиновник зауважив, що на час навчання дітей укриття в закладах освіти, якими раніше користувалися містяни, виключили з фонду захисних споруд.

Навчальний процес відбувається приблизно з 8 до 17 години. Тобто з 8 до 17 люди укриваються в альтернативних локаціях. Після 17 – будь ласка. У всіх цих навчальних закладів є альтернативні укриття, які розташовані поблизу. Ці найпростіші укриття, перевірені комісіями районними. Є відповідні акти, які дозволяють розміщувати там людей,
– повідомив Черкасов.

Альтернативні сховища, за його словами, будуть доступні цілодобово. Повний перелік адрес незабаром з'явиться на сайті міськради. Де вони розташовані, можна буде дізнатися у школах.

Міська рада також зобов'язала адміністрацію кожної школи розмістити інформацію біля укриттів, провести роз'яснювальну роботу серед населення.

Як працюють школи у Запоріжжі

  • 24 школи у Запоріжжі з 1 квітня перевели на змішаний формат навчання.
  • Рішення ухвалили на вимогу батьків школярів та після консультацій з педагогами та правоохоронними органами в області.
  • Але так працюють тільки ті заклади освіти, які мають обладнані укриття.