Попри усі виклики часу, дистанційна школа «Оптіма» залишається надійним помічником у цьому питанні, зазначає 24 Канал. Тут українські школярі мають змогу онлайн відвідувати заняття, створені відповідно до потреб сучасної дитини. Крім цього, "Оптіма" запроваджує та долучається до благодійних ініціатив, які змінюють життя дітей, допомагають їм пережити важкі часи та повернути жагу до знань.

Читайте також "Оптіма" формує майбутнє освіти на міжнародному рівні разом з ICDE

Однією з таких ініціатив є співпраця з благодійним фондом "За майбутнє дітей". Руку допомоги у рамках цього проєкту вже отримали сотні родин.

Як турбота й підтримка можуть змінити долю українських учнів на краще, розповідаємо у непересічних історіях школярів "Оптіми".

"Оптіма" пропонує українським школярам здобувати якісну освіту з будь-якої точки світу

Найважче на сьогодні – підтримувати цікавість до знань та не втратити віру у майбутнє дітям, долю яких змінили події 24 лютого 2022 року. Тож фонд "За майбутнє дітей" спільно з "Оптіма" ставить перед собою завдання піклуватися про учнів, які опинилися в інших реаліях.

Одним із маленьких героїв, яким у рамках ініціативи вдалось повернути жагу знань та допомогти не впасти духом у нових обставинах, є шестикласник Андрій із Донецької області. Росіяни знищили його дім, тож хлопець разом із матір’ю виїхав за кордон. Адаптуватися до нового життя було дуже важко. Тим паче Андрій не знав мови країни, в якій опинився. Порятунком стало здобуття освіти онлайн в українській дистанційній школі. Благодійний фонд "За майбутнє дітей" оплатив 50% вартості навчання хлопця в "Оптімі".

Андрій відразу відчув усі переваги дистанційного навчання, адже зміг встановити зручний для себе графік. Тож зараз школяр, попри пережите, проявляє виняткові успіхи й навчається на відмінно. Така фінансова допомога стала порятунком і для мами хлопця, яка втратила роботу й виховує сина самотужки.

Навчання легко поєднується зі спортом завдяки зручному графіку

Допомогли створити комфортні умови для розвитку і третьокласнику Семену Галущенку. Йому надали аж 60-відсоткову знижку на навчання. Це надихнуло хлопчика і дозволило не лише здобувати нові знання в "Оптімі", а й прагнути до чемпіонських досягнень, адже Семен просто не уявляє свого життя без спорту.

Відтак, завдяки гнучкому графіку учень із задоволенням успішно поєднує навчання й заняття спортом. А у вільний від тренувань час хлопчик легко виконує домашні завдання.

Надважливо підтримувати дітей, що пережили окупацію

Особливо цінною підтримка стає для тих українців, які пережили окупацію. Такою є родина Овчарових з Херсона. Вони певний час проживали на окупованій території, однак ні на мить не сумнівались, що у їхнє місто повернеться блакитно-жовтий прапор. У квітні 2022 року сім’я виїхала на Захід України, щоб урятувати дітей та їхнє майбутнє. І завдяки благодійній ініціативі Овчарові змогли швидше адаптуватися у новому місті.

Діти з радістю скористались можливістю здобувати освіту в одній із найкращих дистанційних шкіл України. Зараз вони не лише досягають успіхів у навчанні, а й знову займаються улюбленими хобі, адже мають достатньо вільного часу для цього. Можна сміливо сказати, що така допомога сприяла відновленню стабільного життя дітей.

Разом можна зробити більше

Ці історії вкотре доводять, що українці – незламні, коли єдині. Тож не варто здаватися навіть у надскладний час – тільки разом вдасться впоратися з будь-якими випробуваннями.

До слова, українські сім’ї, які потребують допомоги, можуть залишити заявку на отримання гранту або стипендії на навчання на офіційному сайті дистанційної школи "Оптіма", а також за номерами: +380 (67) 333-91-87, +380 (99) 333-91-87.