Так, уряд звільнив з вищезгаданої посади Олександра Костюченка. Також Олексія Шкуратова, який відповідав у МОН за європейську інтеграцію.

Читайте "Реанімація" української освіти після Шкарлета: які виклики стоять перед Лісовим

У Міносвіти – ротація заступників очільника

Також Кабмін призначив Дмитра Завгороднього на посаду заступника очільника МОН з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

До цього часу він очолював директорат цифрової трансформації міністерства. А ще раніше – працював на посаді радника у Мінцифри, а також обіймав посаду позаштатного менеджера проєкту "Всеукраїнська школа онлайн".

Окрім того, Завгородній брав участь у консультаційному комітеті з питань розвитку сфери штучного інтелекту при Мінцифри.

До слова, зараз у МОН працюють п'ять заступників міністра. Андрій Вітренко, Віра Рогова та Світлана Даниленко представляють попередній керівний склад МОН.

До теми Повернувся з фронту і ненавидить радянське: у пропагандистів "палає" через призначення Лісового

Хто такий Оксен Лісовий

  • Оксен Лісовий – науковець та воїн. До роботи в МОН працював директором Малої академії наук (МАН).
  • Його батько – Василь Лісовий – був філософом, правозахисником та дисидентом, за що його радянська влада відправила в Сибір.
  • Після початку широкомасштабної війни Оксен пішов як доброволець на фронт.
  • Призначення Лісового на посаду міністра освіти підтримало чимало видатних українських діячів. Натомість у росіян сталася істерика через те, що МОН очолив воїн.