Однак не всі очні школи можуть впоратися із сучасними викликами. Нерідко вчителі не розуміють специфіки викладання онлайн, зазначає 24 Канал. Виникають проблеми з адаптацією матеріалу, а домашні завдання надсилаються у чати у вайбері. Як наслідок – школярі стикаються з додатковим стресом, а у знаннях виникають суттєві прогалини.

Важливо Дистанційне навчання у коледжі чи шкільна освіта в старших класах: що обрати

Саме тому батьки почали звертати все більшу увагу на школи, які спеціалізуються саме на дистанційному навчанні. Такий досвід для багатьох родин може бути новим, адже відмовитися від звичної школи буває непросто. Але правильний вибір навчального закладу може суттєво покращити життя як школяреві, так і батькам. Як не помилитися у виборі дистанційної школи, розберемося далі.

Як вибрати якісну дистанційну школу

В Україні є школи, які мають великий професійний досвід у питанні дистанційного навчання. Їхній сучасний підхід до освіти передбачає авторську та адаптивну програму для учнів, величезну базу цікавих завдань і вправ, спеціальну платформу та досвідчених викладачів.

Аби правильно обрати дистанційну школу, потрібно звернути увагу на кілька важливих моментів.

  • Акредитація і ліцензування. Насамперед батьки мають переконатися, що школа має право проводити дистанційне навчання і є всі необхідні дозволи відповідних органів.
  • Репутація. Досліджуйте репутацію школи, переглядайте відгуки та рейтинги від інших учнів та батьків. Їх можна знайти на сайті школи або на спеціалізованих порталах. Таке дослідження допоможе скласти власну думку про заклад.
  • Викладацький склад. Дізнайтеся, чи вчителі мають відповідну кваліфікацію та досвід дистанційного викладання. Також важливо звернути увагу на те, як педагоги співпрацюють з учнями – наскільки вони підтримують школярів та допомагають їм.
  • Навчальні матеріали. Перегляньте, що саме використовує школа та які технології там обирають для навчання дітей.

Переваги дистанційної школи "Оптіма"

Якщо у вас і далі виникають сумніви, чи такий формат навчання підійде для вашої дитини, варто зробити наступний крок – просто спробувати. Багато шкіл пропонують безоплатний демодоступ до своєї платформи. Це чудова можливість ознайомитися з навчальними матеріалами та "приміряти" на себе новий досвід.

Зокрема, безоплатний демодоступ пропонує "Оптіма" – перша дистанційна школа в Україні, яка використовує міжнародні стандарти та сучасний підхід в освіті, незалежно від знань дитини та місця проживання.


Спробуйте дистанційну школу "Оптіма" / Фото Pexels

Головна відмінність "Оптіми" від інших шкіл – індивідуальний підхід і програма навчання. Тут створені всі умови, щоб дитина могла вчитися у своєму темпі та опановувала шкільну програму з постійною підтримкою висококваліфікованих педагогів.

Який формат навчання обрати

Учні та батьки можуть обрати для себе формат навчання. Наразі у школі "Оптіма" є 4 пакети:

  • Пакет "Учень"

Це основна форма навчання в школі "Оптіма". Дитина отримає всі навчальні матеріали, завдання та вправи, регулярно взаємодіятиме з викладачами, виконуватиме тестові та контрольні роботи.

  • Пакети "Екстерн" і "Суперекстерн" (2 класи за один рік)

Це більш вільна форма навчання. Учні також отримають всі матеріали, консультації та допомогу викладачів, але перевірка їхніх завдань може здійснюватися повністю, частково або взагалі бути відсутньою (за вибором батьків).

  • Пакет "Слухач"

Це додаткове навчання без необхідності забирати документи з очної школи. Тобто дитина вчиться у своїй школі, але може отримати додаткові навчальні матеріали від "Оптіми".

При цьому учні можуть обирати кількість предметів і перевірку завдань від вчителів. За запитом батьків, школа "Оптіма" може надати довідку про навчання та виписку з оцінками.


Дистанційна школа "Оптіма" має якісне навчання / Фото Pexels

Додамо, що "Оптіма" піклується і про тих, хто через війну виїхав за кордон. Батьки можуть обрати для дитини навчання на пакеті "Ми з України". Там є унікальні навчальні матеріали, які допоможуть дітям поєднувати українську і місцеву шкільні програми.

Демодоступ допоможе перевірити школу

Вибір дистанційної школи для дитини – дуже відповідальна і нелегка справа. Тому варто скористатися опцією безоплатного демодоступу, аби самостійно оцінити, як побудоване навчання і чи подобається воно дитині. Після цього буде значно легше ухвалити виважене рішення.

У першій та найбільшій дистанційній школі України "Оптіма" тестувати навчання можна протягом 2 тижнів. Ви можете переглянути матеріали з 1 по 11 клас, знайти різноманітний контент та інтерактивні завдання для дітей.

Навіть якщо ви не ухвалите рішення про навчання у цій дистанційній школі, ви точно будете в захваті від платформи. А використання демодоступу до матеріалів школи стане цікавим досвідом для дитини.