2 липня учасникам, які проходили тестування протягом 13 – 21 червня, у вкладці "Результати НМТ-2024" доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ. Вона необхідна для вступу до вишів України.

Дивіться також Без шансу на вступ: кому з учасників анулюють результати НМТ-2024

Учасники основної сесії НМТ-2024 отримали результати

Ті учасники, яким потрібно подати оригінал документа з результатами НМТ-2024 до закордонного закладу освіти, можуть замовити витяг з результатів.

На сьогодні всі учасники, які брали участь в основних сесіях НМТ (у період із 14 травня по 25 червня) мають результати. Усього цьогоріч у межах основної сесії НМТ було проведено 18 днів тестувань. Для кожної сесії було укладено унікальну добірку тестових завдань,
– повідомили в УЦОЯО.

Нарахування тестових балів за виконання предметних тестів НМТ здійснювали відповідно до затверджених схем.

Одразу після завершення роботи над усім тестом учасники мультитесту могли побачити з кожного навчального предмета кількість тестових балів, які їм нарахувала платформа після автоматизованого накладання ключів відповідей на збережені ними відповіді.

Все ж для визначення остаточних результатів НМТ, які учасники бачать у своїх персональних кабінетах, нормативними документами передбачений окремий етап, під час якого обробляють, повторно перевіряють і докладно аналізують усі надані відповіді всіх учасників кожної сесії тестування.

У персональних кабінетах розміщено результати після врахування змін, визначених апеляційною комісією, тобто ці результати є остаточними й не підлягають апеляції,
– наголошують в УЦОЯО.

І зазначають, що вже почали процедуру передання даних до Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО). З огляду на великий обсяг даних цей процес може тривати до трьох днів.

Зазначимо, що директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в інтерв'ю Освіті 24 розповіла, чи можна перескласти мультитест, які труднощі виникли під час оцінювання та як на процес впливають тривалі відключення світла й повітряні тривоги.