На жаль, у нинішніх реаліях далеко не всі діти мають доступ до якісного навчання, зазначає 24 Канал. Великою мірою це пов'язано з війною та наслідками, які вона спричинила.

Читайте також Запорука успіху: як допомогти дитині побудувати успішну кар'єру у майбутньому

Після 24 лютого 2022 року багатьом учням довелося знайомитися з новим матеріалом у форматі онлайн, який має чимало недоліків. З вересня 2023-го діти у деяких школах повернулися за парти, проте навчальний процес і далі переривається через сигнали повітряних тривог.

До того ж тепер школярам необхідно не лише вивчати нові теми, але й приділяти багато уваги повторенню минулорічного матеріалу. Тож державній системі освіти потрібно подолати ще чимало викликів.

Благодійна програма від найбільшої дистанційної школи України

Гарним варіантом, який може допомогти дитині отримати якісні знання, є приватні навчальні заклади. Багато з них змогли швидко адаптуватися до роботи у цей нелегкий для країни період та продовжують викладання шкільного матеріалу на високому рівні.

Одним із таких навчальних закладів є найбільша дистанційна школа України "Оптіма". Тут добре усвідомлюють, наскільки важливо, аби українські діти мали доступ до ґрунтовної освіти. Саме тому "Оптіма" раніше запустила благодійну програму з відновлення освітніх втрат. До ініціативи вже долучилися понад 1 000 учнів 1 – 11 класів.

"Оптіма" запустила важливу благодійну програму для школярів / Фото Shutterstock

Завдяки співпраці дистанційної школи та фонду "За майбутнє дітей" українські школярі можуть отримати безоплатний доступ до унікальної бази знань. Долучившись до програми, можна обрати 2 предмети із потрібного класу і протягом 3 місяців від дати під'єднання вивчати або повторювати всі теми без жодних обмежень. Важливо, що протягом цього періоду учневі доступні всі освітні матеріали за рік.

Дитина не опиняється сам на сам з новою інформацією – досвідчені та кваліфіковані педагоги постійно на зв'язку у текстовому чаті та готові надати професійну підтримку. До того ж школяреві легко буде відслідкувати власний прогрес завдяки тестуванню на початку і наприкінці навчання.

Скористатися програмою можна з будь-якої точки світу – потрібен лише гаджет та доступ до інтернету. Аби долучитися до проєкту, не треба великого переліку документів чи виконання особливих вимог, достатньо лише заповнити коротку форму.

Нова відповідь на виклики

Сьогодні для українських школярів доступна ще одна можливість здобути якісні знання разом із найбільшою дистанційною школою України. Спільно з фондом "За майбутнє дітей" "Оптіма" запустила стипендіальну програму на 2023/24 навчальний рік. Вона покликана допомогти дітям найбільш вразливих категорій.

Стипендії призначені для учнів 1 – 11 класів. Подати заявку на участь у програмі можуть школярі:

  • батьки яких загинули на війні;

  • евакуйовані із територій активних бойових дій;

  • які проживають у прифронтових і на тимчасово окупованих територіях;

  • батьки яких є військовослужбовцями;

  • які мають посттравматичні наслідки та вади здоров'я.

У рамках програми діти можуть скористатися трьома навчальними пакетами дистанційної школи "Оптіма" з компенсацією більшої частини оплати – від 30 до 100% вартості навчання.

Як подати заявку на стипендію

Претендувати на стипендію можуть школярі, які проживають в Україні, в тому числі і на тимчасово окупованих територіях, а також ті, які змушені були виїхати за кордон.

Для участі у програмі потрібно заповнити заявку. При цьому батьки або опікуни обов'язково мають надати документальне підтвердження статусу дитини.

Тож не пропустіть можливість та подаруйте школяреві шанс навчатися в "Оптімі" безоплатно або з великою знижкою. Це допоможе дитині по-іншому подивитися на процес отримання знань і відкриє нові горизонти у майбутньому.