Відомі підприємці та інноватори, які досягли успіху у кар'єрі, радять не зупинятися на традиційній освіті, зазначає 24 Канал. Адже навчальна програма у звичайних школах не встигає адаптовуватися до стрімких змін сучасності. А постійна завантаженість учнів не лише не розв'язує проблему, а щоразу поглиблює її.

Читайте також Підготовка до ДПА і НМТ: де випускникам знайти найкращі курси

До того ж у школах, на жаль, приділяють недостатньо уваги професійній орієнтації учнів. Через це іноді виникають ситуації, коли навіть склавши національний мультипредметний тест, випускник не знає, до якого саме вишу хоче вступити та чим прагне займатися у житті.

Водночас саме виявлення зацікавлень та сильних сторін старшокласника допоможе йому у майбутньому. Враховуючи свої схильності, школяр зможе обрати варіанти потенційної професії та сконцентруватися саме на тих предметах, які йому потрібні. Це суттєво підвищить шанси на вступ до омріяного вишу, а надалі дозволить влаштуватися на роботу, яка приноситиме не лише задоволення, а й високу фінансову винагороду.

Чекати на зміни в освітній системі можна дуже довго. Відтак саме батьки мають допомогти учневі обрати правильний шлях на кар'єрному роздоріжжі. Наприклад, зараз у мережі можна знайти профорієнтаційні тести, які дозволять краще зрозуміти, які спеціальності найкраще підійдуть дитині.

"Кар'єрна траєкторія" – унікальна програма для школярів

Однак набагато краще довірити цю справу професіоналам. Зараз є чимало курсів, які допоможуть учневі визначитися з варіантами майбутнього фаху. Або ж можна обрати той навчальний заклад, де зі старших класів дбають про подальшу професійну самореалізацію кожної дитини.

Програма "Кар'єрна траєкторія" розроблена для учнів 7 – 11 класів / Фото Shutterstock

Зокрема, найбільша дистанційна школа України "Оптіма" розробила інноваційну та унікальну програму для навчання учнів 7 – 11 класів. Вона створена спеціально для того, щоб підготувати наступне покоління до успішної кар'єри у динамічному професійному середовищі.

Нові підходи до навчання дозволять дітям розвинути практичні навички, спрямують до безперервного особистісного зростання та відкриють глибоке розуміння різноманітних кар'єрних шляхів. Ініціатива від "Оптіми" стирає розрив між навчанням та реальним життям і дозволяє здобувати освіту з прицілом на майбутню роботу.

Тісне поєднання теорії та практики

Є вкрай мало сфер, де кар'єрні траєкторії залишилися сталими та незмінними. У нинішній час на перше місце вийшли адаптивність та широкий набір навичок.

"Кар'єрна траєкторія" розроблена з врахуванням вимог, які диктує сучасний ринок праці. Програма від "Оптіми" пропонує школярам захопливий і всебічний досвід, у якому поєднані як глибока теоретична база, так і корисна практика.

Завдяки партнерству школи з галузевими експертами, успішними компаніями та найкращими професіоналами учні матимуть можливість добре вивчити різноманітні варіанти кар'єри та отримати інформацію про найкращий шлях саме від тих, кому вже вдалося його пройти.

Зверніть увагу Рейтинг шкіл НМТ 2023: хто продемонстрував найкращий результат

Ключові особливості програми "Кар'єрна траєкторія"

Унікальна програма для учнів 7 – 11 класів має низку важливих переваг. Зокрема, завдяки "Кар'єрній траєкторії" дитина отримає:

  1. Індивідуальні напрямки

Школяр пройде унікальний тест, розроблений найкращими професіоналами в галузі кар'єрного розвитку. Це допоможе кожному учню глибше пізнати себе, розкрити свій потенціал та окреслити шлях до майбутньої кар'єри.

  1. Реальний досвід

Практичні проєкти, стажування, екскурсії та інтерактивні семінари гарантують, що учні "Оптіми" будуть підготовані до викликів сучасного світу.

  1. Експертне наставництво

Школярі матимуть унікальну можливість навчатися у досвідчених професіоналів і наставників, що сприяє побудові цінних зв'язків і формуванню практичних умінь.

  1. Розвиток навичок м'якого спілкування

Крім технічних знань, програма допомагає відпрацювати такі важливі soft skills, як спілкування, робота в команді, розв'язання проблем і здатність до адаптації.

Важливо, що учні будуть повністю готові до коледжу та університету. Адже вичерпні рекомендації щодо заявок на вступ, методів співбесіди та варіантів вищої освіти допоможуть випускникам шкіл без жодних труднощів робити наступні кроки на своєму шляху до успіху.

"Оптіма" – школа, яка не тільки навчає, а й готує до життя! Тож обирайте для своєї дитини найкраще вже сьогодні, аби вона була успішною завтра.