Саме за його результатами було визначено навчальні заклади, які змогли дати школярам найґрунтовніші та найякісніші знання з української мови, математики та предмету на вибір, пише 24 Канал. Важливо, що до топ-шкіл увійшов і дистанційний центр освіти "Оптіма".

Зверніть увагу Якісна та сучасна освіта: як обрати найкращу школу для дитини

Дистанційна школа "Оптіма" – серед лідерів рейтингу

Як зазначають автори рейтингу, національний мультитест було проведено у формі комп'ютерного тестування з використанням лише завдань із закритою формою відповіді. А під час його проходження учасники стикалися з деякими ускладненнями. Попри це усі труднощі було подолано, а школярі отримали свої результати.

Власне, на основі цих результатів і формувався рейтинг українських шкіл. Що важливо, у 10 найкращих потрапили не лише школи із традиційною формою навчання, але й дистанційна школа "Оптіма". Цьогоріч середній рейтинговий бал учнів склав 152,1. Цей результат дозволив школі посісти 3 місце серед шкіл Києва та 6 місце серед усіх загальноосвітніх шкіл України.

Такий потужний результат свідчить про високу якість викладання та ефективність підходів, що використовуються в "Оптімі". До слова, дистанційна форма навчання дозволяє зберігати індивідуальний підхід до кожного учня. Можливо, саме це сприяло поліпшенню показників випускників.

Підкреслимо, що за результатами цього року "Оптіму" визнали беззаперечним лідером серед усіх дистанційних освітніх закладів України. А це неабияк підкреслює її авторитет у цій сфері.


Навчатися дистанційно можна у школі "Оптіма" / Фото "Оптіми"

Освітні експерти вважають такі результати напрочуд дивовижними. Відтак, "Оптіма" не просто відповідає стандартам кращих закладів освіти України, а й навіть перевищує їх.

Успіх цієї дистанційної школи може слугувати прикладом для інших освітніх закладів у впровадженні дистанційних технологій та новітніх методик навчання. Для цього необхідно звертати неабияку увагу на якість матеріалів, доступність для учнів з усіх куточків світу та професійність педагогічного складу.

Рейтинг шкіл – чудова можливість для закладів освіти перевірити себе, а для батьків – обрати найкраще для своєї дитини. З нетерпінням чекаємо результатів наступного року, щоб побачити, які ще досягнення нас чекають у сфері освіти України,
– зазначають в "Оптімі".

Переглянути рейтинг найкращих 200 шкіл України та Києва за результатами НМТ 2023 року можна на сайті Освіта.ua.