Сайт Київміськадміністрації повідомив, що святкування останнього дзвоника у столиці для всіх школярів відбудеться 29 травня онлайн.

Читайте також Останній дзвоник 2020: найкраща підбірка картинок

"29 травня о 12:15 відбудеться святкування дня "Останнього дзвоника – 2020" онлайн. На жаль, карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн. Аби підтримати цьогорічних випускників та їхніх вчителів, які разом провели ці 11 років навчання, свято "Останнього дзвоника – 2020" організували онлайн на телеканалі "Київ", – йдеться в повідомленні.

Від традиційної лінійки відмовилися у Луцьку, Вінниці, Одесі, Львові, Житомирі, Івано-Франківську та багатьох інших містах.

Дивіться сюжет 24 каналу про останній дзвоник 2020:

Як відбулося святкування останнього дзвоника в інших містах України

Директори шкіл міста Рівного придумали для школярів та випускників альтернативу. Для усіх школярів, які позбавлені почути останній дзвоник вони зробили сюрприз – шкільний дзвінок пролунав з кожного подвір'я школи.

"Впевнена – цей дзвоник почують всі 29 690 школярів міста. І зовсім по-особливому звучатиме він для 1402 рівненських випускників 2020 року. Дякуємо всім вчителям, учням і батькам за науку, розуміння і співпрацю в цьому непростому для всіх навчальному році. До зустрічі в рідних школах!", – розповіла заступниця міського голови Галина Кульчинська.

Як реагують в мережі на "Останній дзвоник – 2020" онлайн