Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський розповів, що влада столиці діятиме у залежності від ситуації. Однак уже є відповідне доручення мера Києва Віталія Кличка.

Читайте Прийняли майже 13 тисяч діток: скільки дитсадків працює у Києві офлайн

Як вчитимуться діти у київських школах

У київських навчальних закладах, за словами заступника голови КМДА, уже запровадили гнучку форму навчання. Вона є змішаною: діти вчаться і онлайн, і офлайн. Усе залежить від бажання школярів та їхніх батьків.

Натомість київські школи у разі потреби використовуватимуть різні формати навчання. Головне – аби школярам було тепло, адже ситуація є складною.

Я впевнений, що сучасні технології дадуть можливість гідно пройти цю зиму і дітки наші будуть у теплі та з хорошими знаннями,
– наголосив Мондриївський.

Навчання у дитсадках та школах Києва

За висновками експертів, лише 63% обстежених садочків столиці можуть відчинити двері для дошкільнят.

Важливо Як поводитися у школі під час повітряної тривоги: для учнів, вчителів розробили спеціальний курс

Станом на 19 вересня у Києві офлайн працювали 317 дитячих садків. Їх відвідувало 12 500 дітей. При цьому у КМДА наголошують: у дитсадку може перебувати стільки дітей та вихователів, скільки може сховатися в укритті під час тривоги.

Натомість новий навчальний рік школи Києва у переважній більшості розпочали офлайн. На початку вересня у цих школах навчання розпочали 138 тисяч дітей. При цьому у КМДА зазначали, що 421 комунальна школа була готова до навчального року.

Яким буде новий навчальний рік в Україні – пояснення освітнього омбудсмена Сергія Горбачова: дивіться відео