В Україні новий навчальний рік розпочався в умовах війни. Знавіснілі російські загарбники руйнують школи та університети.

Зауважте Укрпошта презентувала марку з Патроном: де її можна придбати

Страшна статистика

Генштаб ЗСУ повідомив, що дитячий сміх більше ніколи не зазвучить у стінах 270 закладів освіти. Окупанти зруйнували їх вщент.

Від російської агресії постраждали понад 1116 дітей. На жаль, за офіційними даними, росія вбила вже 380 дітей. Окрім того, відомо про понад 736 постраждалих.

Ми пам'ятатимемо кожного й кожну з 380, хто не відвідає перший урок – урок Миру, через те, що загинули від рук російських убивць. Особливо цинічною виглядає заява міністерства оборони країни-терориста та країни спонсора тероризму щодо можливих провокацій в День знань,
– мовиться у повідомленні.

росія відповість за все скоєне

Генштаб ЗСУ нагадав, що напади на школи — це воєнні злочини. росія відповість за все скоєне. Зокрема, за терористичні удари по будівлях, призначених для цілей релігії, освіти, мистецтва, науки або благодійності, історичних пам'ятниках, госпіталях.

Зеленський завітав до школи в Ірпені

Володимир Зеленський 1 вересня відвідав школу в Ірпені. Її відновили після того, як загарбників вигнали з Київської області. Президент наголосив, що в Україні працюють над відновленням кожного навчального закладу, який постраждав від російських окупантів.

Зауважте – Зеленська не стримала емоцій на привітання з 1 вересня