Коронавірус у школах Києва

Мер міста Віталій Кличко під час брифінгу повідомив, що у столиці всі школи наразі працюють у звичному режимі. З 5 травня всі навчальні заклади столиці відновили навчальний процес очно.

Цікаво Коли у школах Києва почнуться канікули та чи будуть діти навчатися влітку

"Керівники установ отримали чіткі інструкції щодо організації навчання, проведення посиленої дезінфекції приміщень, а також – алгоритм дій у разі виявлення хворих учнів чи працівників закладу", – відповів мер столиці.

Станом на п'ятницю, 14 травня, у Києві не закрито на карантин жодну школу. Проте на дистанційному навчанні перебуває 15 класів у 10 школах Києва.

Скільки учнів та вчителів захворіли на коронавірус? Усього у школах Києва COVID-19 виявили у 103 учні та понад 54 вчителів.

До слова, школи у всіх областях України через покращення епідемічної ситуації відновили навчання для школярів. Де діти вийшли з дистанційного на очне навчання – читайте у матеріалі.

Коронавірус у садочках Києва

Кличко наголосив, що дитячі садочки в місті працюють у звичному режимі. Але станом на 14 травня через виявлені випадки коронавірусу тимчасово закриті 6 груп у 5 дитсадках. Наповнюваність дітей у садочках – 63%.

У яких випадках можуть закривати школи? Учням заборонено відвідувати школи, якщо на самоізоляції через контакт з хворим на COVID-19 перебуває більш як 50% дітей та працівників, або якщо в місті червона зона карантину (але учні 1 – 4 класів зможуть продовжити очне навчання).