Адвокат студента запропонував закрити справу через "дієве каяття" обвинувачуваного. І Солом'янський районний суд Києва підтримав таке рішення.

До теми Креативні студенти, – ректор КПІ дивно відреагував на приховану камеру в жіночій душовій

За словами адвоката, дві потерпілі у цій справі попросили закрити кримінальне провадження, оскільки не мають претензій та отримали відшкодування.

Захисник також зазначив, що хлопець здійснив кримінальне правопорушення вперше, щиро кається та визнає провину.

Суд підтримав позицію адвоката та звільнив студента від кримінальної відповідальності, а провадження проти нього – закрив.

Що з речовими доказами у кримінальному провадженні? Мінікамеру SQ11 1080Р конфіскували в дохід держави, як знаряддя вчинення кримінального правопорушення, а micro SD мають знищити.

Що відомо про інцидент з камерою у душовій

Наприкінці жовтня 2021 року студентки КПІ знайшли в жіночій душовій гуртожитку №7 приховану камеру. Завдяки записаному на ній відео, вдалося розпізнати обличчя студента, який цю камеру встановив.


Студент встановив камеру в жіночому душі / Фото КПІ

Справа набула розголосу – студентки звернулися до керівництва вишу та у поліцію. Тож через скандал, студента виселили з гуртожитку.

Поліція почала розслідування та відкрила кримінальне провадження за статтею №182 – порушення недоторканності приватного життя. 18-річному студенту загрожувало до 3 років обмеження волі.

До слова, в Інституті журналістики КНУ імені Т. Шевченка виникла прикра ситуація з дівчиною-мусульманкою. Їй відмовили у видачі студентського квитка через фото у хіджабі. Деталі – читайте у статті.