Подія, яку називають освітнім Оскаром, відбулася 9-10 грудня в конференц-центрі імені Королеви Єлизавети II, пише офіційний сайт СумДУ.

Вас зацікавить: В Україні зміниться механізм вступу до університетів

Сумський університет в Лондоні презентував свою екосистему онлайн-навчання. Основою проєкту була віртуальна та доповнена реальність. Загалом на форумі було понад 1500 проєктів з 84 країн світу.

Чудовий досвід використання віртуальної реальності разом із Сумським державним університетом! Неймовірні технології з безліччю фантастичних застосувань у технічних, класичних, мистецьких, медичних та будь-яких інших освітніх закладах,
– поділилась враженнями регіональна директорка конкурсу Зоя Зайцева.


Сумський університет високо оцінили / фото: СумДУ

Український виставковий стенд відвідали 650 учасників конференції. Всі охочі за допомогою віртуальної та доповненої реальності змогли опинитись у Сумах і разом з тамтешнім фахівцем розв’язати інженерну задачу. Також представники СумДУ продемонстрували як використовувати AR/VR в інших галузях знань.

Більше про рейтинг: Одразу 20 українських вишів потрапили до рейтингу найкращих університетів Східної Європи

Також вже 21 грудня в Сумах відкриється перша лабораторія віртуальної та доповненої реальності "Ulab". Аналогів цій лабораторії в Україні немає.

Який рейтинг сумського університету?

  • за версією Quacquarelli Symonds СумДУ у 2019 році зайняв 117 місце серед 350 найкращих університетів Східної Європи та Центральної Азії;
  • серед українських вишів це п’ятий показник.