Як стало відомо журналістам 24 каналу, Рівненська, Чернівецька та Тернопільська області, які віднесені до "червоної" зони, вирішили розпочати навчання в школах дистанційно.

Цікаво У МОН хочуть змінити процес дистанційного навчання

Зокрема, йдеться про міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області, міста Бережани і Чортків, Бережанський районі Тернопільської області, а також місто Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.

Натомість у Івано-Франківську місцева рада вирішила продовжити учням канікули до 11 вересня замість навчання онлайн. А у Коломиї наразі планують розпочати навчання дистанційно, а потім повернутися до очного формату уроків.

Проте наразі немає інформації про організацію навчання в Калуші, Городенківському, Косівському та Тисменицькому районах Івано-Франківської області, а також Біляївці і Ізмаїлі Одеської області, хоча регіони відносяться до "червоної" зони.

Рекомендації для школи
Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу

Вже у Волинській області, регіони якої відносяться до "помаранчевої" зони (Луцьк, Володимир-Волинський, Луцький і Маневицький райони), передбачають змішане навчання – там освітній процес буде відбуватися частково в дистанційному режимі.

А згідно з інформацією на сайтах облдержадміністрацій, більшість шкіл в регіонах готові до початку навчального року – всі вони забезпечені безконтактними термометрами та засобами індивідуального захисту.