Під час уроку розповіли, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як не піддатися маніпуляціям. Також учасників уроку очікували тести та перевірка засвоєних знань.

Дивіться також "Учням потрібний "холодний душ": скільки предметів має бути на НМТ

В Україні організували важливий урок з медіаграмотності

Урок можна переглянути за посиланням.

Очільник МОН Лісовий наголошував: в епоху соціальних мереж медіаграмотність – надзвичайно актуальна.

А в умовах війни її важливість зростає ще більше. У такому шаленому потоці нерідко з'являлося вороже іпсо та викривлені факти. Тож цей урок – чудова нагода актуалізувати свої знання з медіаграмотності та посилити критичне мислення,
– зазначив він.

Урок транслюватимуть повторно 13 жовтня о 9:30 на "Суспільне Культура" й на YouTube-каналі "Перший" . А о 15:30 його зможуть побачити глядачі місцевих телеканалів "Суспільного".

Для учнів організовують цікавий медіаконкурс

Під час Всеукраїнського уроку очільниця національного проєкту з медіаграмотності Мінкульту Валерія Ковтун оголосила про організацію другого дитячого конкурсу "Репортер". У конкурсі можуть взяти участь учні 9 – 11 класів, які мріють стати журналістами.

Це можливість створити власний телесюжет і потім, якщо ви виграєте, поїхати у так званий camp (маленький короткий табір), який ми організовуємо спеціально для переможців. Звісно будуть призи,
– зауважила Ковтун.

У таборі переможці протягом 3 днів поспілкуються з відомими журналістами та можуть домовитися про майбутню співпрацю.