Про це 24 каналу розповів мер Львова Андрій Садовий.

До теми У Львові перейменують ще 53 вулиці, назви яких пов'язані з Росією

Міська влада Львова планує з 1 вересня відкрити школи та проводити навчання очно, якщо не буде екстремальних ситуацій.

До того часу в кожній школі мають привести до ладу бомбосховища. Якщо фізично там його немає, то треба шукати можливості пв сусідніх установах чи організаціях,
– заявив Садовий.

За його словами, таке перше завдання, бо безпека дітей і вчителів – це найголовніше.

"Із тих 127 шкіл у Львові на сьогодні 107 слугують прихистком для переселенців. Тому за три місяці літа треба знайти можливості, куди переселити цих людей", – наголосив міський голова.

Андрій Садовий про переселенців, поранених та навчання у школах:


До слова, міністр освіти Сергій Шкарлет повідомив, що станом на 21 травня 2022 року майже 800 шкіл завершили навчання. Понад 210 тисяч дітей закінчили навчальний рік. Ще більшість шкіл завершують навчання цього тижня.

Як діти з тимчасово окупованих територій можуть отримати атестат

Попри важку ситуацію в країні, кожен учень зможе отримати свій документ про освіту. Це стосується навіть випускників-переселенців. Дітям з тимчасово окупованих територій це можна зробити у два способи:

  • офлайн – виїхати на підконтрольну Україні територію до будь-якого закладу освіти й повідомити про це місцевий департамент освіти й науки;
  • онлайн – у будь-якій з онлайн-платформ. Зокрема, "Атмосферна школа", "Школа оптіма" та інших, які перераховані на сайті Міносвіти.

Невдовзі у Міносвіти також планують розробити й алгоритм видачі документів про освіту учням, які вимушено перебувають за кордоном.

Відео до теми – що робити школам, на яких тиснуть окупанти: пояснення Бабака