Зокрема, у відомствах переконують, що це залежить від рівня епідемічної ситуації в Україні та від темпів вакцинації.

До теми Київ вийшов з локдауну: як відбуватиметься навчання у школах з 5 травня

У Міністерстві освіти і науки заявили, що формат, в якому буде проходити новий навчальний рік, залежатиме від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів.

“МОН прагне до того, щоб швидше повернути всіх учнів і студентів в школу, установи професійно-технічної та вищої освіти, – заявили в пресслужбі МОН.

Водночас голова ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер наголосила, що повернення дітей до очного навчання з вересня 2021 року залежить не лише від рівня інфікування в країні, але й від темпів вакцинації.

Сподіваюся, діти зможуть повернутися в школу. Але вже з'явилися нові варіанти вірусу, які також вражають дітей. Якщо вдасться впоратися з цим протягом літа – діти зможуть повернутися до звичного навчання з осені,
– запевнила вона.

А у МОЗ наразі в планах вакцинувати більшість дорослого населення до кінця року, а педагогів – до вересня.

До слова, через покращення епідемічної ситуації деякі області вийшли з червоної зони. Тому там відновили навчання для школярів – йдеться про Львів, Київ, Житомир, Одесу та Миколаїв.

Що відомо про коронавірус в Україні?

Станом на 5 травня в Україні виявили 2 576 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом за весь час пандемії захворіло понад 2 мільйони українців, одужало – 1 697 358 людей, летальних випадків – 45 077.