Згідно із офіційною статистикою, інфляція в Білорусі сягнула позначки в 104% за 11 місяців цього року. А відтак, ціни на товари ростуть, білоруський рубль знецінюється і перетворюється в макулатуру.

Офіційна білоруська влада через негаразди в економіці і народному господарстві звинувачує власних громадян і країни Заходу, які змовились проти соціалістичного лідера Олександра Лукашенка, котрий вже протягом 17 років керує державою.

Усі звинувачення на адресу режиму Лукашенко спростовує. Однак, інтернет — справа некотрольована навіть для таких правителів.

От і знайшлись в сусідній із Україною республіці хлопці, котрі вирішили купити кілька ящиків пива для своєї компанії в одному з мінських супермаркетів.

Під час розрахунку на касі, молодий покупець дістав для розрахунку за придбаний алкогольний напій цілий рюкзак з грошима і почав оплачувати пиво і квас.

Абсурд економічного дива від Лукашенка Ви можете передивитися на власні очі:

Однак, білоруська нація не одна така “багата” в цьому світі, яка може похвалитися громадянами-мільйонерами. Далеко в Африки є країна, де люди — мільярдери. Це Зімбабве. Країна, де править жорстокий диктатор Роберт Мугабе. У розвинених країнах його називають “сучасним Гітлером”.

Для довідки, у 2001 році він вигнав з країни “білих фермерів”, а нещодавно заявив, що вижене з країни і тих, хто не хоче ділитися з державою. Скільки треба мати із собою грошей для одного походу в зімбабвійський магазин можна подивитися нижче: