Пряма трансляція на
Останні випуски

Екс-працівник НАЗК підтвердила факт знищення документів, які становлять загрозу для агенції

- Читать новость на русском

Колишній працівник НАЗК Ганна Соломатіна підтвердила інформацію ЗМІ щодо знищення доказів впливу на відомство з Адміністрації Президента.

Більше години обговорення і жодного конструктивного рішення. На засіданні комітету з питань запобігання корупції говорили про скандал із НАЗК. Увесь час роботи комітет блокували депутати від БПП, "Народного фронту", "Відродження", "Волі народу" і частково "Опозиційного блоку". Не давали висловитися екс-працівнику НАЗК Ганні Соломатіній.

Читайте також: НАЗК готує позов до суду через скандальну заяву його працівниці про фальсифікації е-декларацій

Напередодні жінка вже зробила скандальну заяву – НАЗК не є самостійною, на членів агенції тиснуть з Адміністрації Президента. Наразі ж Ганна Соломатіна занепокоєна, що докази цього знищують.

Зі вчорашнього вечора і вночі, і сьогодні вдень знищуються документи, тому я хочу, щоб пришвидшили розслідування про те, що я сьогодні написала,
– зазначила екс-член Національної агенції із запобігання корупції Ганна Соломатіна.

На питання журналістів, хто саме з Банкової впливає на НАЗК, жінка відповіла, що це Олексій Горащенков.

Нагадаємо, що детективам НАБУ вдалось з’ясувати, що так званий "куратор НАЗК" з Банкової Олексій Горащенков давав вказівки працівникам агентства через додаток соціальної мережі Facebook. Наразі НАБУ чекає дозволу від САП на проведення слідчих дій. У ЗМІ з'явилась інформація, що в НАЗК вже почали знищувати документи.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі