24 липня в Київському районному суді Харкова допитали експертів Харківського інституту судових досліджень у справі про ДТП в Харкові, в якому загинули шестеро людей.

Читайте також: Смертельна ДТП у Харкові: механік заявив, що Зайцева їхала з шаленою швидкістю

Експерт з транспортним досліджень Віталій Варлахов заявив, що Lexus, яким керувала Олена Зайцева, не міг загальмувати вчасно, так як рухався зі швидкістю в межах 65-120 кілометрів за годину. Варлахов підкреслив, що зіткнення з автомобілем другого обвинуваченого Геннадія Дронова можна було уникнути, якби автомобіль Зайцевої рухався зі швидкістю 103-106 кілометрів за годину.

Мінімальна відстань Lexus при зеленому сигналі було не більше 38 метрів від розмітки. Зупинка була неможлива,
– зазначив експерт.

22 травня суд представив результати судово-медичних експертиз обвинувачених. У характеристиці Зайцевої немає даних про її алкогольному або наркотичному сп'янінні, хоча первинний аналіз показав наявність опіатів в її сечі.

На засіданні 5 червня в суді свідок з боку захисту, медексперт Олександр Чубенко, який досліджував сечу Зайцевої, заявив, що при повторному дослідженні наявність або відсутність опіатів неможливо було підтвердити через нестачу біозразків.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року на вулиці Сумській у Харкові трапилась смертельна ДТП за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок аварії на місці загинули 6 осіб. Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт, водієм Volkswagen Touareg був Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.