Таку заяву у неділю, 15 серпня, оприлюднила на засіданні керівник Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Не дивлячись на відмову розробника програмного забезпечення – ТОВ "Міранда" – усунути недоліки в програмному забезпеченні, Національне агентство заявляє про початок своєї повноцінної роботи як органу державної влади в усіх напрямках антикорупційної діяльності, в тому числі і у сфері електронного декларування доходів осіб, уповноважених на виконання функцій держави з 15 серпня 2016", – йшлося в заяві, яку зачитала голова НАЗК.

При цьому у НАЗК зазначили, що розробник програмного забезпечення "визнав наявність недоліків", які стосуються модулів інтеграції з іншими держреєстраторами і з передачею у власність НАЗК апаратної частини системи.

"Національне агентство закликає розробника ТОВ "Міранда" завершити всі процедури з налаштуванням системи і запустити її у визначений законодавством термін, а саме: з 00.00 15 серпня 2016р", – додали у агентстві.

Водночас один з членів НАЗК, Руслан Рябошапка, заявив про свідоме порушення законодавства з питання захисту даних з боку НАЗК та про відмежування від цієї заяви, передає "Європейська правда".

До слова, раніше у Держслужбі спецзв’язку заявили, що у них немає зауважень до програмного забезпечення електронного декларування.

Раніше Держспецзв'язок відмовив в атестаті системі подання електронних декларацій. Це не на жарт схвилювало українських чиновників та міжнародних партнерів.