Мелітополь – евакуаційний вузол. Після Мелітополя люди їдуть до Василівки, через яку виїжджають на підконтрольну Україні територію. В ефірі єдиного телемарафону міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів, що вчора окупанти цинічно розстріляли евакуаційну колону під Василівкою, повідомляє 24 канал.

До теми У Мелітополі партизани підірвали готель "Цитадель", де було лігво розпусти фсбшників, – ЗМІ

Окупанти навмисно розстріляли евакуаційну колону

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що 29 серпня під Василівкою російські загарбники розстріляли евакуаційну колону з цивільними, які намагалися виїхати на підконтрольну Україні територію. Ховатися на трасі немає де, тож люди намагалися ховатися від обстрілів за машинами або під ними.

Вчора був досить сумний факт, коли рашисти навмисно випустили велику кількість автівок з Василівки й у сірій зоні безпосередньо розстріляли колону з нашими цивільними мешканцями на відстані 50 – 100 метрів. Були вибухи, наші люди мусили вибігати з машин, ховатися від вибухів,
– сказав Федоров.

росіяни не хочуть, щоб люди покидали тимчасово окуповані території

Мер Мелітополя зауважив, що окупанти обстріляли автівки навмисно. Федоров наголосив, що окупанти роблять все, щоб люди не хотіли виїжджати з тимчасово окупованих територій, щоб використовувати цивільних, як заручників.

Так і трапилось. Зокрема вчора люди перелякалися й передумали виїжджати. Більшість автівок розвернулися та поїхати назад.

На щастя, внаслідок вчорашнього обстрілу постраждалих немає.

Останнім часом у Мелітополі почастішала "бавовна". Зокрема вчора у місті чули потужні вибухи. Попередня ніч для окупантів теж була гарячою.

До теми – окупантам наказали вийти на адмінкордон Донеччини до 25 вересня: дивіться відео