Найтонший ноутбук у світі

HP Spectre — найтонший ноутбук у світі. Його корпус, виконаний з алюмінію та частково вуглеволокна, завтовшки із мізинчикову батарейку. Вага пристрою — трохи більше кілограма. Новинка від Hewlett-Packard наділена несенсорним Full HD-екраном діагоналлю 13,3 дюйми.

Потенційним покупцям пропонують конфігурації із процесорами Intel Core i5 або i7 на вибір, флеш-накопичувачем до 512 гігабайт та до 8 гігабайт "оперативки". Модель оснащена одразу трьома портами USB С-типу. Заявлений час автономної роботи — 9 із половиною годин. На ринку надтонкий ноутбук від HP буде доступний з травня, наперед замовити новинку у США коштуватиме майже 1200 доларів.

Facebook допоможе незрячим користувачам "побачити" фото друзів

Facebook допоможе своїм незрячим користувачам "побачити" "розшарені" фото друзів. Популярна соцмережа запускає новий сервіс, який озвучуватиме зображення зі стрічки новин. Функція "автоматичного альтернативного тексту" використовує технології нейронних мереж, розпізнаючи об’єкти на фото.

Штучний інтелект коротко описує зображення, повідомляє користувачеві, хто й коли завантажив світлину, і скільки вона отримала "лайків". Технологія доступна наразі в додатку для iOS і лише англійською мовою. Невдовзі розробники обіцяють доповнити алгоритм.

"Селфі-палиця" скоро стане непотрібною

Наступає ера "селфі-дронів". ROAM-e — компактний дуокоптер, розроблений спеціально для автопортретів. Дрон із встановленою на "борт" 5-мегапіксельною камерою, здатний буквально по п’ятах слідувати за своїм власником та розпізнавати обличчя на відстані до 25 метрів.

Із його допомогою можна вести панорамну зйомку 360 градусів та в реальному часі транслювати зображення на мобільний пристрій. Вбудованого акумулятора вистачить на 20 хвилин фотосесії, вартість такого "задоволення" — три з половиною сотні в американській валюті.

Дивіться також: Супер "бездзеркалка" від Panasonic. Безпілотник, схожий на кажана