Для когось це не буде великою сенсацією, а для когось стане великим шоком, наскільки добре вас знає Facebook. Запевняю, у деяких випадках він більше про вас знає, ніж ваші рідні або навіть рідна мати.

Читайте також: День народження Facebook: як соцмережа змінила наше життя і чого від неї очікувати у 2018 році

Фейсбук надає можливість завантажити "всю" інформацію, яку він про вас має. Я впевнений, що потік інформації, яка надається – не вся, але, як кажуть, хоч щось. Але і цієї інформації мені вистачило, щоб неприємно здивуватися. Щоб отримати цей архів інформації, вам треба проробити наступні дії: зайти у Фейсбук, звернути увагу на шапку сторінки: там, де зображені глобус і знак запитання, поруч є стрілочка вниз. Необхідно натиснути на неї і зайти у Налаштування. У розділі "Загальні" є опція "Завантажити копію ваших даних із Фейсбук". Потім введіть свій пароль в цілях безпеки, і приблизно за годину-дві вам прийде імейл із посиланням для завантаження вашого файлу з архівом. Це буде ZIP-файл. Його треба розпакувати. У папці буде файл index.html. Відкриваєте його. І будете шоковані!

Спершу ви бачите вашу особисту інформацію: ім'я, прізвище, дату народження і так далі.

Але потім ви переходити у розділ "Контактні дані", і там ви знайдете контактні дані з вашої телефонної книги, тобто всі номери, які записані у вашому телефоні. Фейсбук володіє цією інформацією, ба навіть більше в цьому списку є навіть номери, які ви могли видалити, а ось Інтернет-гігант не видалив. А ще там є інформація про те, з ким ви говорили по телефону, скільки часу, коли, як часто, які смс відправляли і отримували. Щоправда, зміст текстових повідомлень в архіві не вказаний, але я впевнений, що Фейсбук знає і це.


Тож Facebook володіє набагато більшим обсягом інформації, ніж нам розповідають. Можна лише здогадуватися, для чого це робиться. Можливо, для запобігання тероризму. Але для цього є спецслужби. Просто знайте: Facebook is watching you!

Напевно, ми вже просто змирились із тим, що у наш особистий простір постійно підглядають.

Читайте також: Джим Керрі видалив свій аккаунт у Facebook: відома причина