Про це пише Новое время.

Як пояснив директор у Східній Європі та Росії Томас Крістенсен, Facebook просто дотримується своїх правил модерації. Ці правила забороняють постити оголені тіла або їх частини, інформацію, що розпалює ненависть, яка містить погрози, насильство або цькування. Якщо надходить скарги на такий контент – його видаляють.

Переглянувши акаунти, зазначені в петиції, керівництво соцмережі з'ясувало, що більшість з них заблокували законно, адже вони містили неприйнятну інформацію.

"Всі скарги на неприпустимий контент розглядаються в глобальному центрі Facebook, де володіють різними мовами, висококваліфіковані співробітники їх розглядають абсолютно неупереджено. У цій команді є російськомовні та україномовні люди, які можуть працювати саме з контекстом. Крім того, система контролю якості дозволяє стежити, чи всі запити розглядаються відповідно стандартам модерації ", — заявив Крістенсен.

При цьому він додав, що враховуючи 1,4 млрд користувачів по всьому світу, можуть траплятися і непорозуміння.

Нагадаємо. українські користувачі звинувачують популярну соцмережу у цензурі та подвійних стандартах. На їх думку, антиросійські публікації модератори видаляють за начебто розпалювання ворожнечі.