Про це повідомили представники компанії Facebook на сторінці блогу соцмережі.

Читайте також: Facebook видалив обліковий запис українофобного відеоблогера Шарія

Зазначається, що всього буде видалено 18 облікових записів Facebook, один обліковий запис Instagram і 52 пов'язані з ним сторінки Facebook, на які були підписані в цілому 12 мільйонів осіб. Під "санкції" соцмережі потрапила, наприклад, сторінка головнокомандувача збройних сил М'янми, генерала Мін Аун Хлайна, а також сторінка військового телевізійного каналу М'янми Myawady.

Міжнародні експерти, зокрема автори недавнього звіту місії ООН в М'янмі (відповідно до завдання Ради ООН з прав людини) знайшли підтвердження того, що багато хто з цих людей і організацій причетні до серйозних порушеннь прав людини в країні,
– пояснює свою позицію Facebook.

У компанії пояснили, що вони не бажають надавати для користування свої ресурси для подальшого розпалювання етнічної і релігійної напруги.

Представники місії ООН з розслідування подій в М'янмі прийшли до висновку, що збройні сили М'янми здійснювали масові вбивства і організували масштабне переслідування релігійно-етнічної меншини рохінджа "з метою геноциду". Ці дії визнані злочином проти людяності.

Що відомо про меншини Рохінджа?Мусульманська меншина в переважно буддистській М'янмі, яка проживає у штаті Ракхайн. Внаслідок переслідування владою М'янми представників рохінджа через релігійний конфлікт, пік якого припав на 2016-2017 роки, країну покинули понад 700 тисяч людей.