Фейковий референдум жителів Луганщини: деталі від Гайдая

Загарбники фактично змушують людей йти на псевдореферендум за їжу та воду. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Головне Ракетний обстріл Харкова, кричущі втрати ворога на Півдні: основне за 165 день війни

Так, за словами Гайдая, росіяни швидкими темпами готуються до псевдореферендуму.

На фейковий референдум вони заманюють продуктами, водою, будівельними матеріалами. Також обіцяють місцевому населенню хорошого життя з екрана пересувного телевізора – він цілий день промиває мізки населенню в окупованих містах.

Свого роду – це шантаж. "ми Вам допоможемо задовольнити первинні потреби, а Ви йдете на "референдум". Як ні – помирайте, і без Вас результат намалюємо",
– наголосив очільник Луганської ОДА.

Він також додав, що окупанти вже складають реєстр приміщень, де проведуть вибори без вибору. В кожному населеному пункті вже з'явилися пропагандистські газети-вісники, які мають змусити мешканців прийти і віддати голос.

Дивіться більше у відео:

Гайдай про зиму на Луганщині

Окупанти знищили інфраструктуру в Луганській області, тому в регіоні очікують катастрофу під час опалювального сезону. На захоплених територіях росіяни нічого не роблять для того, щоб люди могли нормально перезимувати.

Гайдай заявив, що фізично й технічно можна підвести газ до великих міст Луганської області, але, щоб налагодити комунікації, потрібно щоденно працювати пів року та вкласти багато грошей.

До уваги – росіяни на Луганщині посилили мобілізацію: дивіться відео