Проблеми у роботі соцмережі виникли у частини користувачів. Люди не могли переглядати сторінки, а також не відкриваються сповіщення. Неможливо було і переписуватись, використовуючи месенджер.

До теми На окупованій Херсонщині хочуть заборонити інстаграм та фейсбук

Скарг на Downdetector поки небагато

Поки що повідомлень зі скаргами на Downdetector не так багато. Інтернет-користувачі здебільшого скаржаться на те, що фейсбук не працює на Android та персональних комп'ютерах.

Зазначимо, що у декого не працює не лише фейсбук, а й інстаграм, YouTube та WhatsApp. Жодних офіційних повідомлень про збій від компанії Meta наразі не було.

збій у фбОсь так виглядали сторінки у фейсбуці / Колаж 24 каналу

Останні масштабні збої у фейсбуці та інстаграмі були наприкінці року

Останні масштабні збої у фейсбуці та інстаграмі були у грудні 2021 року. 4 грудня у людей не працювали, ані мобільна, ані вебверсія соцмереж. У більшості користувачів робота інстаграму була некоректною, а у 20% взагалі нічого не працювало. 90% людей нарікали і на фейсбук.

Без глобальних проблем у роботі цих соцмереж не минув і листопад минулого року. Тоді ця проблема зачепила переважно Західну Європу та США. Найбільше скарг надходило з Лос-Анджелеса та Вашингтона. Точні причини збою були невідомі.

Читайте також Менеджмент Meta переймається через одержимість Марка Цукерберга метаверсом

Війна Росії в Україні: як це впливає на фейсбук

  • У Росії компанію Meta визнали екстремістською і заборонили її роботу. Там не працюють ані інстаграм, ані фейсбук. Корпорація оскаржувала це рішення.
  • Разом з тим, компанія не зможе отримувати прибутки від своєї роботи через санкції.
  • Окупанти хочуть взяти приклад з держави-агресорки та заборонити фейсбук і на території загарбаної Херсонщини.
  • Раніше Президент України Володимир Зеленський подякував корпорації Meta за підтримку нашої держави в протистоянні російській агресії.
  • У компанії Марка Цукерберга заявили, що українці мають право на слово "як вираження самооборони у відповідь на військове вторгнення в їхню країну".

Дізнайтесь про актуальне: як подати у Дії заявку на пошкоджене майно