Фейсбук та інстаграм "дестабілізують" ситуацію

Про таке "нововведення" заявив Кирило Стресоумов, якого росіяни призначили "заступником голови ОВА". Його заяву поширили російські ЗМІ, пише 24 канал.

Читайте також Окупанти заявляють, що Україна "кинула херсонців і відключила їм зв'язок"

Зауважимо, що в Росії корпорацію Meta, якій і належать соціальні мережі, визнали "екстремістською". Колаборант Стресоумов заявив, що інстаграм та фейсбук "дискредитують" регіон та "дестабілізують" ситуацію. Так, звісно, саме соціальні мережі, а не російські окупанти "дестабілізують" ситуацію.

На злочин росіян відреагувала Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наголосила, що такі дії росіян ускладнять комунікацію херсонців з рідними та близькими.

Також це суттєво обмежить можливість громадян отримувати доступ до суспільно-важливої інформації від державних органів, насамперед про небезпеку для життя та здоров'я,
– зазначила чиновниця.

Вона підкреслила, що дії окупантів є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни.

Денісова закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення Росії в Україну врахувати цей факт.

Останні новини з тимчасово окупованої Херсонщини

Це може вас зацікавити – втрати російської армії на війні в Україні станом на 5 травня: відео