Така інформація міститься у "Віснику державних закупівель", передає "Українська правда".

Читайте також: Рюкзаки є, а браслетів немає: якими здобутками НАБУ похвалився його очільник Ситник

Згідно з нею Національна поліція уклала три угоди з Володимиром Плигачовим на постачання форменних кашкетів. Водночас Плигачов був посередником у закупівлі 1 тисячів рюкзаків для бійців АТО. Окрім рюкзаків та кашкетів для МВС, Плигачов більше не вигравав тендерів.

За даними НАБУ у 2015-му році МВС перерахувало йому понад 2 мільйони гривень.

Детективи Антикорупціного бюро повідомили, що на допиті підприємець не зміг пояснити, як отримав запрошення до участі в переговорах з МВС.

На допиті офіційний представник Плигачова не зміг пояснити, яким саме способом ФОП отримав офіційне запрошення до участі в переговорній закупівлі від МВС. На думку детективів, така дивна ситуація свідчить про змову між Плигачовим та чиновниками міністерства,
– зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, цього тижня НАБУ затримало сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, колишнього заступника міністра Сергія Чеботаря та керівника ІТ-компанії Володимира Литвина. Усіх підозрюють у розтраті коштів при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

За словами прокурорів, наплічники виготовляли у в'язницях, і їхня вартість у п'ять разів перевищує заявлену ціну.

За даними слідства, держава заплатила 14 мільйонів гривень за виготовлення 5 тисяч рюкзаків. Згодом суд відпустив усіх фігурантів справи під особисте зобов'язання.